Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írhatnék vissza lányoknak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írhatnék vissza lányoknak?

Figyelt kérdés

Facebookon rám szoktak írni lányok hogy "szia"

én meg erre " szia mizu? " de általában azt szokták írni hogy "semmi" , akkor miért ír rám ha nem akar semmit mondani? :D ha csak simán vissza köszönnék neki hogy "szia" akkor elkezdődne valami beszélgetés?

ha igen mit kérdezhetnék tőle? :D


nem értem a lányokat :D


írjátok hányévesek vagytok és a nemeteket


17/F



2016. okt. 7. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ram mar irtak, a .i. Omrol akartak kepet. Amennyire elegem van ezekből mit akarsz? Azt valaszolnam
2016. okt. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 NudliHercegnő ***** válasza:
Hát ez tényleg nem valami fantáziadús beszélgetés, amit leírtál:D ha még talán ők is megkérdeznék, hogy veled mizu, akkor előadhatnál valami történeteket... Hát, ilyen lányoknak tényleg írj annyit, hogy 'szia'. Majd kezdenek vele, amit akarnak. 19/L
2016. okt. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1,nem értem xd


#2 köszi úgylesz :D

2016. okt. 7. 20:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vok a .i. Az a qki
2016. okt. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!