Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik egy fiú aki az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiú aki az egyel alattam lévő évfolyamba jár. Hogyan tudnék megismerkedni vele vagy beszélgetést kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Még soha nem váltottunk egy szót sem, pedig a német óránk együtt van azzal az osztállyal, amibe ő jár. (Pontosabban csak pár emberrel) Meg a termük a miénk mellett van, de eddig nem igazán volt rá alkalom, hogy megszólítsam és nem tudom mit mondhatnék neki. Valakinek van esetleg ötlete hogy kezdhetném?

2016. okt. 9. 10:47
 1/1 guesswho99 válasza:

Nekem is tetszett egy alattam járó srác. Én szemezgetni próbáltam vele, fél év után sikeresen feltűnt neki.. -.-" Utána ráköszöntem, ő meg vissza. Azóta köszöngetünk, de nekem is halvány sejtéseim sincs mit csináljak. Tudom a barátaitól, hogy nagyon bejövök neki, de sosem kezdeményez a lányok felé. Gondolkoztam, hogy leszólítom, majd kiderül.


Neked azt javaslom, hogy szemezgess a sráccal. Mosolyogj rá, onnan pedig már jobb esetben az ő dolga a következő lépés. Hajrá!:))

2016. okt. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!