Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon fura, hogy vékony fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fura, hogy vékony fiú létemre a kifejezetten telt, duci lányok tetszenek?

Figyelt kérdés
És az ilyen lányokat zavarja ha egy fiú sokkal vékonyabb náluk?

2016. okt. 9. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Dehogy fura. 178 cm, 85 kg vagyok, 168-174 pasijsim voltak
2016. okt. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát én nem éppen vagyok duci, vagyis már nem, mondjuk inkább nőiesnek az alkatomat, és a kigyúrt és husisabb srácokkal szemben mindig is az egészségesen vékony fiúkat preferáltam, és részemről semmi köze ennek ahhoz, hogy ki nézne ki mellettem jól. Simán csak ezt tartom szexibbnek.
2016. okt. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem fura. Én duci lány vagyok és mégis a vékony fiúk tetszenek.
2016. okt. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem fura.
2022. jan. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!