Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnál is van az, hogy megláts...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sens0r kérdése:

Másnál is van az, hogy meglátsz egy gyönyörű lányt, (olyan 14-18 éves körülit) utána hónapokig nem tetszik neked senki más csak ő, és már annyit gondolsz rá, hogy álomcsaj lesz belőle? :D

Figyelt kérdés
Velem mindig ez van... de úgy értsétek, hogy nem bírom kiverni a fejemből az illetőt... valakivel előfordul időnként ilyesféle hosszú ábrándozás?

2016. okt. 12. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan lány vagyok de nálam is kb ez van.

Meglatok egy fiut es maris szerelmes vagyok.

Altalaban ugy 1-2 honapig tart.

2016. okt. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is fordítva van, mert én is lány vagyok :D


A probléma csak az, hogy miután pár hónapot repültél a rózsaszín égen, nagy eséllyel lezuhansz, ah meglátod. Nem azért mert nem szimpatikus, hanem mert.... Kitaláltál róla egy tökéletes képet

2016. okt. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 KillerL2016 válasza:
Velemis így van.Csak az a baj,hogy én nagyon érzékeny típus vagyok,és annyira földhöz basz,ha dobnak,vagy valami,hogy majd megszakad a szívem...
2016. okt. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Igen.

A színészekkel is így van, ahogy előttem is írták.

Meglátod, és olyan szép/helyes, hogy csak jó ember lehet.

Aztán, ha esetleg valamilyen módon hozzászólsz, arcon csap a rideg valóság.

2017. jan. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!