Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jobb lesz, ha elfelejtem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb lesz, ha elfelejtem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú(oszt.társam),aki már 9.óta tetszik(most 11.-es vagyok).Nem sokat beszélgetünk,mivel én félénk vagyok és,ha beszélgetünk is,akkor az rövid életű és néha ciki lesz a vége(pl.félreértett vicc).Az elmúlt években ilyenek történtek :

- -Tavaly felkért táncolni.De ez még

szerintem nem jelent semmit,mert

másokat is táncra buzdított.Persze

végig fogta a kezem.Megkérdezte az

egyik barátnőmet(legyen "y",már nem jár suliba),hogy miért nem

táncol és utána viccesen

megkérdezte,hogy féltékeny-e rám.

-Hozzám szokott érni,de mivel

közvetlen bárkit megérint.

-Jóban van a barátnőimmel.

-Nem olyan rég volt,hogy mentünk az

osztállyal a templomba egy előadásra

és mellém ült,pedig a haverjai mellé is

ülhetett volna.Közben végig a kezével

babrált.Később véletlenül a kezére

tettem a kezem.Ciki volt. ^.^

-Néha-néha rám pillant órán.

-Nemrég beszélgettem egy

fiúval.Nagyon jól elvoltunk,nevettünk

és én láttam a válla fölött,hogy

néz.Oda jött hozzánk és

megkérdezte,hogy...jól áll-e rajta a

melltartó(táncbemutató volt,a fiúk

lányoknak öltöztek).

Ezek még 9-10.-ben történtek.Most mivel az egyik lány oszt.társunk elkezdte tréfálni azzal,hogy házasok vagyunk nem nagyon nézünk egymásra.De persze valamelyik nap csevegtünk,kérdezett miközben az egyik barátnőmmel,legyen "t"(szintén oszt.társ) beszélgettek és megkérdezte a véleményem,hárman voltunk a teremben.Tegnap ő volt a párom tesin és olyan béna voltam,de ő mondta,hogy semmi baj...Egyébként folyton a barátnőmtől, "t"-től kéri el a matek házit(amiből ő 5-ös!) és kérdi meg,hogy melyik teremben lesznek.No meg néha beszélnek is,de nem sokat és mindig vele megy matekra.Segít neki pl.ma megkérdezte,hogy viheti-e a padot vele,miközben a barátnőmmel ketten vittük volna,de rájuk hagytam.

KÉRLEK SEGÍTSETEK,UNOM MÁR EZT!TÚL AKAROK LENNI EZEN...(Egyébként "t" tudja,hogy tetszik nekem.)



2016. okt. 15. 13:17
 1/2 anonim válasza:
Bonyolult.Két lehetőséged van:1. Megpróbálsz őszintén beszélni vele,nem célozgatásokkal mert látszik h nem tudod eldönteni h mi a célzás mi nem. 2.Ha félénk vagy ahoz hogy megkérdezd akkor felejtsd el...
2016. okt. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bárcsak tudnék gondolatot olvasni!Megpróbálom elfelejteni.
2016. okt. 17. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!