Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vállhatok komolyabbá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vállhatok komolyabbá egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Röviden a történetet leírnám.

Az volt hogy a barátnőmmel az érzéseinkről kezdtünk el beszélgetni és témába jött egy olyan dolog amit nem akart elmondani. Azzal az indokkal hogy még túl fiatalok vagyunk még és ha érettebbek leszünk akkor majd elmondj, ha elakarja mondani. Amit tudni kell rólam 17 éves vagyok a barátnőm 16

Köszönöm a válaszokat. Legyen szép napod^^



2016. okt. 17. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Az időt nem tudod felgyorsítani, így ha neki az kell, hogy elérjetek egy adott kort, akkor azt kell elérned. Ne siettess semmit.
2016. okt. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy én alapból nem érzem magam komolynak... én boldog vagyok mert a problémáimat megoldották :) mivel motivált és pozitív ember vagyok de egy kicsit rosszul esett az hogy komolyabbnak kell ahoz lennem. Nem vagyok elég gyerekes hogy akármit ne lehessen velem megbeszélni:/
2016. okt. 17. 19:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
tényleg ne sürgesd. Őszinte volt és ennek örülnöd kéne. Szerintem nem feltétlen a viselkedésedre gondolt , érettséget illetően. Lehet ,hogy a korotokra , vagy a kapcsolatotok érettségére gondolt. Majd elmondja ha akarja.
2016. okt. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Örülök neki nem arról van szó hogy nem :) csak kicsit megsértett de végülis igaz hogy a kapcsolatunk rövidsége az ami elég rövid még. Köszönöm a választ ^^
2016. okt. 17. 20:12
 5/7 anonim ***** válasza:

Alapból ha rövid ideje vagytok egy pár, nemhiszem, hogy túlságosan mély érzéseitek vannak, ez az idővel mélyül, a kapcsolat javul, de ahhoz, hogy kitartó, erős és "halhatatlan" legyen, nagyon sok időre, együttlétre (nem feltétlen szexre gondolok) egymás megértésére, együttműködésre van szükség.


Nem kell megijedni kisebb vitáktól, és ha úgy látod jónak, hogy bele kell szólnod abba, amit a másik csinál(t) és ebből tudod, hogy vita lesz, ne ijedj meg, mert azzal magadat vágod tönkre, néha kell a vita (persze egy bizonyos szinten belül). Ezt nem is lehet elkerülni, mert két különböző ember sose lesz mindenben ugyanazon a véleményen.


Időre azért van nagyon szükség, hogy a két fél kiismerje egymást, lehet, hogy jónak tűnik a kapcsolat, de mindig nézeteltérések vannak, és hiába szeretnék, nem működik. Meg kell találni az igazit, de ehhez is kiismerés kell.


A kapcsolatnak fázisai vannak, melyek vége felé sok kapcsolat megszűnik:


-3-4 hónap után: megismered a személyes oldalát, a lelki világát, az alap elvárásait, a szokásait, alap dolgokat... Ha már itt lbukik egy kapcsolat, akkor annak tényleg nincs értelme.

-12 hónap: 1 év elteltével többet tudsz meg a másikról, amennyiben jól kijöttök, akkor összecsiszolódtok, viszont ha valami nincs a rendjén, és nem tudjátok megoldani akkor itt a vége.


és van még egy, ami több év után szokott megjelenni, ha valamiért elhidegül a kapcsolat, ezt nem szabad hagyni, erről nem írok inkább semmit, mert nincs több éves kapcsolatom és még nem is volt, bár a mostani elég stabil, és szeretném, ha az is maradna.


Csak pár tipp...


F/17

2016. okt. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen így azért más bele gondolni. Nagyon hálás vagyok mindannyiotoknak.😃
2016. okt. 17. 20:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ő már fejben megtervezte az egész esküvőtöket.
2016. okt. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!