Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Furcsa ha vonzónak találok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa ha vonzónak találok egy 30 évvel idősebb férfit (tanáromat)?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért ebbe a kategóriába írtam, ez tűnt a legértelmesebbnek:D

17 éves vagyok,múlt héten töltöttem be. Van egy tanárom, aki nagyjából 30 évvel idősebb nálam,valahol 45 és 50 közt lehet. Nagyjából 2 méter magas, jó felépítésű, férfiasan helyes arcú,bárki szerint jól néz ki.Kicsit ijesztő figura, az alsóbb évesek félnek is tőle, mélyebb hangja van, nem kis termetű, és tanárként is szigorú.

Sosem szokott dícsérni, burkolt dícséreteket tesz, azt is csak 3 év után kaptunk, de mégis, az ő értékelését, véleményét tartom a legtöbbre.

Borzalmasan okos mégsem henceg vele, pedig sugárzik belőle az értelem, anélkül is tudnánk ha nem tanítana minket.

Azt vettem észre pár napna hogy elég vonzónak találom ezt a titokzatos, elérhetetlen figurát aki ráadásul ilyen pofátlanul jól néz ki.

Ez így elég betegesen hangzik mert 30 évvel idősebb nálam, de nem akarok tőle semmit, nem vagyok szerelmes se, csak vonzónak találom.Ez mennyire normális?xD

Egyébként vagy megint a nyavalyás hormonom a ludasok (most fog megjönni, ilyenkor vannak ilyesmi beteg gondolataim és érzelmeim), vagy az a baj hogy kevés férfias embert látok.A fiú osztálytásaim 80%-a ecsethajú,gyerekarcú és kisebb darab mint én, pedig én sem vagyok kövér.Rosszul vagyok a mai korombeli "fiúk" kinézetétől (tisztelet a kivételnek), és ez a tanár tényleg férfiasan jóképű, elég vonzó.



2016. okt. 19. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
El fog múlni
2016. okt. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Nyugi normalis, en altalaban a sztarokkal szoktam igy lenni:DD Neha hulyenek is neznek hogy miert jon be nekem egy nallam 30 evvel idosebb pasi, de hat ha jokepu akkor az es kesz na ezen nem lehet mit ertelmetlenkedni.Meg nagyon nem is a pasi maga jon be hanem a karaktere:)
2016. okt. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Valószínűleg tényleD:D


Utolsó ugyanígy vagyok vexD Nem egy idősebb sztárt tartok irtó vonzónak, nem szerettem beléjük mert nem is ismerem egyiket sem személyesen, és is inkább a karakterhez vonzódok.

2016. okt. 19. 17:48
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Teljesen normális. Nekem pl. Daniel Redcliff és Matteo Farneti (aki amúgy a kinder csoki csomagolásán a kisfiú. Azóta felnőtt, modell, és állati szexi *-*) Jön be. Pedig egyértelműen idősebbek nálam jópár évvel, mert 14 vagyok :)
2016. okt. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Én meg a fiatal lányokat... 36/F
2016. okt. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen nekem is jobban tetszenek az érettebb férfiak. 14L
2016. okt. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is így voltam ezzel,aztán megismertem a barátomat és el is múlt :)
2016. okt. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem furcsa.
2016. okt. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!