Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszen egy barátnőmnek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszen egy barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Tizennyolc éves lány vagyok, és van egy barátnőm, aki mostanában elég furán viselkedik velem. Egész pontasan úgy, mint én, mikor tetszik egy fiú: azon kapom, hogy bámul, mikor beszélünk, mintha véletlen lenne, megérinti a karomat, ha hozzászólok, zavarba jön, stb. Eleinte nem foglalkoztam vele, de egy ideje már szöget ütött a fejembe, hogy mi van, ha tetszem neki? Ti mit gondoltok? Mit kéne tennem? Nem szeretném megbántani, de nem is vagyunk annyira közeli barátok, hogy csak úgy előhozakodjak a témával. Teljesen tanácstalan vagyok. :( Előre is köszönöm a normális válaszokat.

2016. okt. 22. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ne foglalkozz vele amíg nem mondja , aztán ha mégis elmondaná mondd el neki h te mit gondolsz
2016. okt. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Vannak ezek a melegfelvonulások. Amikor legközelebb lesz ilyen, mondd el a véleményedet róluk, hogy micsoda undorító alakok, mi a fenének vonulgatnak, senkinek semmi köze ahhoz, hogy kit szeretnek és kit nem, bár te utálod, ha valaki nem a saját neméhez húz. Aztán ezzel egyrészt elmondtad a te hozzáállásodat, másrészt megtudod, ő hogy reagál. Ha nagyon védi őket, megkérdezheted, csak nincsenek benned is hasonló érzések?
2016. okt. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

kedves előző hozzászóló, ez inkább nem a te véleményed? tudtommal a kérdező semmi ilyesmit nem mondott, hogy undorító alakok, stb. egyébként pedig, ha valóban ilyesmi az attitűdje a kérdezőnek, egy ilyen negatív megjegyzés után csak úgy lazán a csaj biztosan nem fogja odavetni neki, hogyha tényleg vannak benne ilyen érzelmek.


kérdező, mindenképpen biztonságos közeget teremts, amikor erről beszélsz a barátnőddel. magyarul ne homofóbok között dumáljatok erről, még akkor se, ha te sem támogatod az LMBTQ embereket. egy kicsit puhatolózhatnál is, például keress valami melegekkel kapcsolatos hírt a közelmúltból, hozd fel beszélgetéstémának, és figyeld a reakcióit.

2016. okt. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves kettes válaszoló!

Sosem mondanák ilyet, nem vagyok homofób. Hetero lány vagyok, aki nem tud mit kezdeni egy ilyen helyzettel. Mindenesetre köszönöm a válaszokat.

2016. okt. 23. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!