Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondják az emberek hogy,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják az emberek hogy, hogy lehetek ennyire önző hogy nem akarok kapcsolatot. Igaz ez?

Figyelt kérdés

A történet ott kezdődik hogy egy ideje úgy vagyok vele hogy nem vágyok egy kapcsolatra,hidegen hagy,még szerelmes sem akarok lenni..Ha tegyük fel megtetszik valaki,ehelyett hogy megpróbálnék közelebb kerülni hozzá,inkább meghátrálok.

És pont ezért a hozzáállásomért cseszegetnek hogy hogy lehetek ennyire önző.Én már azt se értem hogy abból amit én gondolok hogy következtetik le azt hogy én puszta önzőségből csinálom.

Csak azért mert eddig csak is rossz tapasztalataim voltak ha beleszerettem valakibe,nem hogy még ha kapcsolatot létesítettem vele .Röviden,mindkét véglet katasztrófa volt .Ezért is kerülöm a szerelmet,de most komolyan önző lennék?Kíváncsi lennék a ti véleményetekre is ,hátha ti is így gondoljátok,és hogy miért ?a válaszaitokat előre is köszönöm :)



2016. nov. 2. 16:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ebbe semmi önzőség sincs xD Amúgy megértelek nekem se megy szerelem téma ;)
2016. nov. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
ezaz ,végre valaki >-< ,pacsi!
2016. nov. 2. 17:00
 3/19 anonim ***** válasza:

Akkor velem is pacsizhatsz ugyanis én is ugyanígy vagyok ezzel ahogy te :P

De szerintem ezzel semmi baj sincs amúgy, majd eljön még a mi időnk is. Most egy darabig kerüljük a dolgot aztán majd lesz ahogy lesz :)

2016. nov. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

egy darabig ,jó vicc :'D

én legalább 30 évre gondoltam,és ha lesznek macskáim majd a volt szerelmeimről fogom majd elnevezni őket ,jó lesz az ^.^

2016. nov. 2. 17:12
 5/19 anonim ***** válasza:
velem is pacsizhatsz :Dddd l
2016. nov. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Ki pacsizik még ? :D

Annak majd elküldöm postán,borítékolva :3

2016. nov. 2. 17:33
 7/19 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Eccarvúk országába kérem a levelet a Csillámföld nevű faluba a Csodák u. 11-es számra. köszi, várom:333
2016. nov. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Megoldható,anyum úgyis postás ;) hmm xd
2016. nov. 2. 17:38
 9/19 anonim ***** válasza:
jujujujuj.várni fogom,köszi, cuki vagy :DDDD
2016. nov. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
nincs mit ;) csak nehogy félremenjen az a pacsi aztán eltaláljon egy járókelőt :"3
2016. nov. 2. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!