Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Azt mondják az emberek hogy, hogy lehetek ennyire önző hogy nem akarok kapcsolatot. Igaz ez?

A történet ott kezdődik hogy egy ideje úgy vagyok vele hogy nem vágyok egy kapcsolatra,hidegen hagy,még szerelmes sem akarok lenni..Ha tegyük fel megtetszik valaki,ehelyett hogy megpróbálnék közelebb kerülni hozzá,inkább meghátrálok.

És pont ezért a hozzáállásomért cseszegetnek hogy hogy lehetek ennyire önző.Én már azt se értem hogy abból amit én gondolok hogy következtetik le azt hogy én puszta önzőségből csinálom.

Csak azért mert eddig csak is rossz tapasztalataim voltak ha beleszerettem valakibe,nem hogy még ha kapcsolatot létesítettem vele .Röviden,mindkét véglet katasztrófa volt .Ezért is kerülöm a szerelmet,de most komolyan önző lennék?Kíváncsi lennék a ti véleményetekre is ,hátha ti is így gondoljátok,és hogy miért ?a válaszaitokat előre is köszönöm :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: önzőség, megkérdőjelezés

2016. nov. 2. 16:55  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Ebbe semmi önzőség sincs xD Amúgy megértelek nekem se megy szerelem téma ;)

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/19Időpont 2016. nov. 2. 16:58 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

ezaz ,végre valaki >-< ,pacsi!

# 2/19Időpont 2016. nov. 2. 17:00 Privát üzenet

Akkor velem is pacsizhatsz ugyanis én is ugyanígy vagyok ezzel ahogy te :P

De szerintem ezzel semmi baj sincs amúgy, majd eljön még a mi időnk is. Most egy darabig kerüljük a dolgot aztán majd lesz ahogy lesz :)

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/19Időpont 2016. nov. 2. 17:06 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

egy darabig ,jó vicc :'D

én legalább 30 évre gondoltam,és ha lesznek macskáim majd a volt szerelmeimről fogom majd elnevezni őket ,jó lesz az ^.^

# 4/19Időpont 2016. nov. 2. 17:12 Privát üzenet
velem is pacsizhatsz :Dddd l

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/19Időpont 2016. nov. 2. 17:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ki pacsizik még ? :D

Annak majd elküldöm postán,borítékolva :3

# 6/19Időpont 2016. nov. 2. 17:33 Privát üzenet
5-ös vagyok. Eccarvúk országába kérem a levelet a Csillámföld nevű faluba a Csodák u. 11-es számra. köszi, várom:333

# 7/19Időpont 2016. nov. 2. 17:35 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Megoldható,anyum úgyis postás ;) hmm xd

# 8/19Időpont 2016. nov. 2. 17:38 Privát üzenet
jujujujuj.várni fogom,köszi, cuki vagy :DDDD

# 9/19Időpont 2016. nov. 2. 17:41 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

nincs mit ;) csak nehogy félremenjen az a pacsi aztán eltaláljon egy járókelőt :"3

# 10/19Időpont 2016. nov. 2. 17:46 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Baj, ha nem akarok még kapcsolatot?
Csak én akarok olyan kapcsolatot ahol majd egymással veszítjük el a szüzességünket?
Hogyan csajozzak egy buliban? Ha nem komoly kapcsolatot akarok, csak egy kis kavarást, vagy ha esetleg komolyat akkor azt is hogyan kellene? 16/f
Hogyan mondjam meg egy fiúnak, hogy nem akarok kapcsolatot vele?
Az baj ha en nem akarok kapcsolatot csak kavarni, flortolni?
Gáz ha 15 évesen komoly kapcsolatot akarok, de nincs kivel? :D

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!