Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egészséges ez? Mi kell ahhoz,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egészséges ez? Mi kell ahhoz, hogy valaki kezdeményezzen?

Figyelt kérdés

Még soha nem hívtak randira, de nem is nyitottak sokan felém. Ami azt illeti, mindig csak egy hülye közeg talált meg, vagy cirka 4-6 évvel fiatalabbak. Beszélgetéseim persze voltak fiúkkal, de egyiknél sem éreztem, hogy többet akarna. Néha vágynék már egy társra, vagy valami kis szikrára. Megesett már, hogy kezdeményeztem, de sosem lett belőle aztán semmi. Pedig nem vallom magam butának, az arcom és az alakom is rendben van. Noha visszahúzódóbb vagyok, jégcsapnak sehogy sem mondanám magam, sőt!

Hogyan kelthetném fel mások figyelmét?



2016. nov. 3. 22:17
 1/2 A kérdező kommentje:
Jaj és 16L
2016. nov. 3. 22:18
 2/2 anonim ***** válasza:

Talán várj még ezzel a dologgal. Ha nagyon sietteted, rossz vége lesz. Ha megtalálod az igazit, akkor tudni fogod, hogy ő az. A másik pedig, hogy a korosztályodban lévő fiúk többsége még éretlen egy kapcsolathoz, semmi komoly nem sülhet ki belőle.

Szerintem pedig az ember azért választ párt, hogy vele élje le az életét, nem azért, hogy legyen kivel csókolóznia.

2016. nov. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!