Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok rajta kiigazodni/mié...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok rajta kiigazodni/miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályomban.

Egy ideig tök jól elvoltunk írogattunk egymásnak facen már odáig is eljutottunk hogy azt irjuk egymásnak hogy szeretlek,de persze mind ketten hozzátettük hogy csak "barátilag" Suliba is fogtuk egymás kezet órákon,leveleztunk egymással,már komolyan azt hittem hogy lehet köztünk valami. Csak hogy ahogy észrevettem nem én vagyok az egyetlen csaj akit fűzöget,szünetekbe mindig más csajjal lehet látni. És nekem ez nem tetszik ezért elég flegma szoktam vele lenni,nagyon eltávolodtunk egymástól. A kapcsolatunk teljesen megváltozott,folyamatosan beszólogat mindenért,direkt féltékennyé akar tenni más csajokkal,meg mondja h ő mennyi csajjal beszélget facen,én meg mondtam hogy jó,szerinted én csak veled?! Na gondolom ez még inkább nem tetszett neki,multkor már a külsömet is elkezdte szekálni,azt mondta hogy:nem is vagy olyan szép,amugy meg vannak nállad szebb lányok is,meg h xy is szebb,meg kinek kellenél...ez tényle rosszul esett tőle,mert eddig nem hittem hogy ilyen szinten meg fog alázni,eddig elvileg bejöttem neki és nem értem hogy most miért mond ilyeneket. Azóta már nem is nagyon írunk egymásnak,órákon is direkt más csaj mellett ül röhögcsélnek,de neha azért hátrafordul hozzám is hogy beszóljon valamit. De ha más csávoval beszélek vagy szórakozok,látszik rajta hogy zavarja.


Szóval már tényleg nem értem:/


2016. nov. 12. 07:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy éretlen kisfiú, azért.Hagyd a fenébe, semmit sem vesztesz vele!
2016. nov. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Próbálj meg beszélni vele. Kérdezd meg, hogy mi baja van, miért csinálja ezt.
2016. nov. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát én próbálnék vele,de most nem igazán lehet vele normálisan,értelmesen beszélgetni..
2016. nov. 12. 10:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet?
2016. nov. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 paradicsom31 ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz vele, kezd el másokkal beszélgetni, lógni. Mindig mosolyogj, akkor össze fogod zavarni, és valószínűleg neki meg ez fog szaruk esni. Amúgy meg tényleg veszi tesz vele semmit. Az ilyen barátnak is rossz, azok nem fikázzák a szépségedet..
2016. nov. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!