Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok titeket zavarna, ha a barátnőtök elmenne bulizni, és ott lenne 1 srác akivel "csak úgy" lefeküdt 1x és a mai napig beszélnek?

Figyelt kérdés
Nem idegesítene?
2016. nov. 20. 16:56
 1/10 anonim válasza:
100%
De idegesítene. Megmondanám neki ő vagy én. És választani fog.
2016. nov. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ez egy szalagavató after lesz. A legjobb barátnői lesznek ott. És mivel ez a gyerek is oda jár,valószínű ő is. Elvileg 12 éve ismeri, jó barátok, 1x véletlenül megtörtént.


Mikor megláttam,hogy beszéltek,mondtam neki,hogy ez mégis mi a fsz. Akkor megígérte,hogy többet nem ír neki.


Mindenesetre szóltam neki,hogy ne csináljon butaságot,mert azonnal repül,és elfelejthet egy életre.

2016. nov. 20. 17:02
 3/10 anonim ***** válasza:
24%

Nem zavarna, mert nem vagyok egy kis onbizalomhianyos gorcs.


Ha mas pasival akar lenni akkor massal lesz, ezt akkor sem tudod megakadalyozni ha egyfolytaban hisztizel.


Ha meg nem akar akkor nem tok mindegy kivel beszelget?

2016. nov. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben nincs semmi amig nem akar tobbet egyikuk sem a masiktol:)
2016. nov. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen a barátnőm...


Ha tudom, hogy annyira nem megbízható, hogy 200 kan közé is be merném engedni, akkor zavarna, mert azért érted.. :D

2016. nov. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Csak úgy véletlenül... Tehát ezek szerint sétált az utcán, megbotlott, lecsúszott róla alulról minden a srác pont ott feküdt letolt gatyával és pont úgy esett rá, hogy megtörtént. Na ez a véletlen. Engem nagyon idegesítene, de mivel szuverén joga azzal beszélni akivel akar, így nem tenném szóvá. Azt viszont elmondanám neki, hogy bármi olyat tesz amit utólag megbánhat, akkor ne nekem bánkódjon és magyarázza meg, hogy ő nem akarta és véletlen volt...

18F

2016. nov. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

12 éve ismeri a srácot,és 1x részegen, 3 éve megtörtént, elvileg megbeszélték,hogy hülyeség volt.

Nem szóltam neki,de nem történt semmi. A srácot nem is látta, régi osztálytársaival volt, meg a 4 legjobb barátnőjével, 1 sört ivott,és 2-kor már hazamentek,mert az egyik barátnőjük már fáradt volt.


És ezt elmondtam neki világosan,hogy nálam nincs olyan hogy második esély. Mindent meg lehet velem beszélni,ezt nem. Ha megtudom,hogy volt valami,úgy kirakom mint macskát sz..ni.

2016. nov. 21. 08:05
 8/10 anonim ***** válasza:
Ennyire nincs bizalom felé?
2016. nov. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#6-os vagyok

Ez a jó hozzáállás kérdező, minden tiszteletem a tiéd.

2016. nov. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De van bizalom felé,csak első barátnőm, 3 hónapja vagyunk együtt, kicsit nyilván bennem volt az érzés, de megnyugodtam. Fülig szerelmes belém.
2016. nov. 21. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!