Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek tetszenek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek tetszenek az ilyen elvont lányok?

Figyelt kérdés
A ruháimat rajzlapként használom és szimbolikus darabokban járok. Magamra aggatok olyan furcsaságokat, mint például: billentyűzet egy darabjából gyűrűt készítek, barbifejes kulcstartó, stoptáblás nyaklánc, színes kitűzők, gombból nyaklánc, Lennonos hajcsatt, mindenféle hülye feliratok, satöbbi. Néha megnéznek az utcán és megkapom a rosszindulatú pillantásokat, főleg az idősebb korosztályokból. Nem tudom a korombeli fiúk hogyan tekintenek egy ilyen megosztó stílusra. 17/L

2016. nov. 20. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
41%

Nem a külső a lényeg, hanem a belső. Ha a személyiséged bejön, akkor a leírtakkal nincs semmi problémám.

18F

2016. nov. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nagyon jopofa :3
2016. nov. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát persze :D

17f

2016. nov. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Huszadrangú szempont abban, hogy összejönnék-e veled.
2016. nov. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azért valamennyiben összefüggésben van a két dolog, azt gondolom.

A személyiségem is ilyen, sokak számára zavaros, mert nem tudnak kiigazodni rajtam. És nem az a baj, hogy hadarnék vagy képtelen volnék kifejezni magamat.

Furcsa példaképeim vannak, szavam járása olykor szokatlan formát vesz föl, a közlékenységem fenemód változékony.

Néha azt mondják, hozzám egy külön szótár kéne, ehh. De a dráma szakkörösök többjével jól kijövök. :)

2016. nov. 20. 19:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak elvont lány lehet, aki nekem tetszik. :)

A konformista emberek taszítanak.


17/f


Amúgy kik azok a fura példaképek?

2016. nov. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Eléggé "beteg", de most ezt nem rosszindulatból mondom.

Nekem személy szerint nem hiszem, hogy bejönne, de biztos van akinek igen.

2023. febr. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!