Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit akar ezzel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akar ezzel elérni? 15/F

Figyelt kérdés
Van egy 13 éves lány ismerősöm, és próbálja magát minél érettebbnek tettetni előttem, vagy nem is tudom.. Kiskorától ismerem már, de már jópár éve ezt csinálja.. Elvileg nemrég menstruált először, ami hihető, és természetes, de ő ezzel csak dicsekszik, és direkt úgy, hogy én is halljam.. Azt hiszi, hogy ez azt jelenti, hogy már érett, pedig egyáltalán nem ettől függ.. És szerintem csak előttem próbál mindig ilyen "felnőttes" dolgokról beszélni, vagy ilyesmit kérni valakitől.. Pl régebben, amikor még nem jött meg neki sosem, akkor is előttem kért hangosan az egyik nő ismerősünktől egy tisztaságit, mert neki átázott.. (Konkrétan így mondta hangosan, hogy "xy, nincs egy tisztaságid? Mert átázott..") Szerintem ezt inkább nem szokás hangoztatni, akár igaz, akár nem.. Meg olyan dolgokat is csinál, amit máskor nem szokott, és gondolom ezt is "felnőttesnek" tartja, de lebukott párszor, mert otthon mondták neki, hogy "te nem is szoktad ezt csinálni", stb.. Egyszer olyan is volt, hogy telefonozott, ott voltam én is, és a tesója megnézte hogy mit csinál, és rászólt, hogy "ne nézzed már, magánügy." és olyankor is mondta a tesója neki, hogy "Miért, máskor sosem zavar, ha nézem." vagy pedig ott telefonozott egyszer mellettem, és megszólalt, hogy " b a z d meg, a szív lemaradt."mintha engem érdekelnének a magán ügyei, és mintha direkt féltékennyé akarna tenni ez miatt.. (sikertelenül persze) Régebben még érdekesebb dolgokat is csinált, de azt nem teszem inkább ki nyilvánosra, akinek kell, privátban megírom.. Szerintetek mi a célja ezekkel, mi járhat a fejében?
2016. nov. 27. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem szerelmes beléd vagy valami fellángolás féleség és szerintem előtted probál "érettebnek" mutatkozni
2016. nov. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megírhatod, ha szeretnéd nekem privátba.

Amúgy tetszel neki(megkockáztatom, azt is, hogy szerelmes beléd.) Azért viselkedik így, mert felakarja hívni magára a figyelmed. Bár ezt a leírtak alapján nagyon gyerekesen csinálja. A célja pedig nyilván az,hogy megszerezzen téged.

Én a helyedben leülnék vele és megbeszélném a dolgokat. Az elején lehet megharagudna, vagy bevágná a durcit, de aztán majd meg békélne.

Máskülönben nem hinném, hogy leállna ezzel a viselkedéssel.

(Bár ez az én személyes tippem)

2016. nov. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, engem is érdekelne, hogy mit csinált még, nekem is megírhatod :) Az előttem lévők jól mondják, nagy eséllyel tetszel neki ezért próbál felnőttesen viselkedni, persze ezek nagyon átlátszó trükkök. Én a helyedben tisztáznám vele a dolgokat. :)
2016. nov. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is küldheted :D
2016. nov. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nos, az ugye biztos, hogy szerelmes beléd. De tényleg elég furin mutatja ki. És igen, felnőttesnek akar tűnni. Csak ugye nem jön össze. Nem tudom, ki hogy van ezzel a menstruációs dologgal, de a suliba is igyekszik nem feltűnően betétet előhalászni a táskámból... És ahogy észrevettem, a többi osztálytársam sem.

Javaslom, próbáld meg rávezetni, hogy nem jön be neked. Ha így nem működik,a akkor kedvesen, de magyarázd el neki a dolgokat.

Nekem is küldheted, hogy mit csinált még:)

15l

2016. nov. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!