Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek mi jön be jobban?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek mi jön be jobban? Ha egy lány hosszú szőke hajú és barna szemű vagy ha hosszú barna göndör haja van és kék szeme? (kort

Figyelt kérdés
(kort is írjatok légyszi)

2016. nov. 30. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem ezen múlik, mivel ha az a haj áll neki jól, amit visel, akkor miért viselne mást?? csak azért, mert nekem az jobban tetszett máson? mindenkihez más illik..
2016. nov. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hosszu barna gondor haj?

Felolem fele mas szinu is lehetne a szeme :)


Szamomra a masodik jobban tetszene.

18

2016. nov. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A gyengéim

16F

2016. nov. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Barna, kék szem


Az jobban tetszik:)

2016. nov. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok 14f
2016. nov. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Barna kék szem jobban de a szőke barna szem a masodik kedvencem. 15/Férfi
2016. nov. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kék szem barna haj. 15f
2017. febr. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A barna természetesen. Barna szemmel is tetszene, de a kék szem még egy extra pont.
2017. ápr. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szőke egyenes... engem a göndör haj, ha nem éppem csak az a kicsit hullámos, nagyon taszít. Mert undorítónak és igénytelennek találom, könnyen zsírosodik, nehezen ápolható.
2019. szept. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!