Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miről kérdezhetném ami nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről kérdezhetném ami nem feltűnő?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a suliban aki szimpatikus. Mind a ketten 13 évesek vagyunk, csak nem egy osztályba járunk, hanem ugyanabba az évfolyamba. Sokszor szokot rám nézni, de még nem beszélgettünk. Nagyon félénk lány vagyok amúgy, de szeretnék felé közeledni, barátkozni. Nem tudom, hogy menjek oda hozzá és miről kérdezhetném ami nem feltűnő??!!

2016. dec. 1. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Maricsuj te vagy az? :D hogy érted azt hogy "em feltünő"?:D kérdezdmeg hogy milyen órája lesz vagy hogy mit csinál majd amikor haza megy ilyesmi utána majd ő is kérdez :D
2016. dec. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem ne kapd el a fejed ha ránézel, hanem legyél vele kedves mosolygós. Hidd el, ha ezt az elsőt nem teljesíted nem lesz belőle semmi.

Képzeld mondjuk el, hogy éppen a srácra nézel, és egyszercsak ő is rádnéz. Ekkor azonban nem kapod el a fejed, hanem még rajta tartod a szemed, de nem szigorúan, hanem kedvesen, bájosan. Először ő fogja elfordítani a fejét, de el fog szerintem gondolkozni a dolgon, elindul benne valami. Ha nem félősen nézel rá -mert amúgy miért lenne félnivalód tőle - ,akkor a következő vagy azutáni ugyanilyen alkalommal oda fog jönni. (az elsőnél nem tartom valószínűnek). "hogy mégis olyan szimpatikusan nézel rá... ki vagy..."

sok sikert.

2016. dec. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Valaki esetleg nem tud még mondani?
2016. dec. 2. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!