Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Távkapcsolat. A barátom nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat. A barátom nem nagyon akar velem beszélni. Mit tegyek? Lrht már nem szeret?

Figyelt kérdés
2016. dec. 5. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
A távkapcsolat nagyon nehéz. Sosem látod, sosem öleled, csókolod, nem fogod a kezét, csak a képernyőt bámulva meghallgatod, kérdezel tőle... A lényeg, hogy a távkapcsolat szerintem nem jó kapcsolat, mert sose vagytok együtt csak nagyon ritkán, és igazából nem tudjátok azt sem ha vki megcsalja a másikat... Lehet az is h arra felé egy csomó jó lány van. Az egyetlen kommunikációs rendszeretek a net. De ha már azon se akar veled beszélni? És igen, az is lehet h már nem szeret... (nem bántásból írom) Szerintem hétvégeken párszor menj el hozzá! Nem jó ha a kapcsolatotok csak a neten épül...
2016. dec. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Volt egy távkapcsolatom. Mielőtt szakítottam volna a lánnyal, én sem beszéltem vele, akárcsak veled a párod. Szerintem mindenféleképpen próbálj meg vele találkozni!
2016. dec. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem mindenki érett egy távkapcsolathoz, és ti nem vagytok azok.


Vszeg már nem szeret, de akkor ezt illene - askár neten keresztül is - megmondania neked.

2016. dec. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Are You Scorpio ***** válasza:
sztem ugyanugy szeret mint korabban de azt is ha valaki igazibol lesz.pja :] a net / telefonalas azert nem olyan izgato :] szoval ertheto
2016. dec. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!