Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem senkivel nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem senkivel nem tudom megbeszélni ezt. Szerintetek mit tegyek? 17/l

Figyelt kérdés

Volt egy pàr hónapos kapcsolatom az osztàlytársammal. (Ez volt a második kapcsolatom) Szerelmesnek éreztem magam, de közel sem voltam olyan boldog, mint először. Az egész kapcsolat úgy telt el, hogy a fiú nem foglalkozott velem, heti egyszer találkoztunk, a suliban voltunk sokat együtt, hétvègente és több napos szünetben egyátalán nem keresett. Jól elvoltunk, amikor együtt voltunk, ezért maradtam vele. Tavasszal szakított velem, mondván hogy már nem szeret. Kapcsolat alatt rengeteget sírtam, de a szakítás mégis megkönnyebbülés volt. Nem feküdtünk le egymással, mert ő még szűz volt, és valahogy nem akart...kicsit furcsa volt több téren is. Miután szakítottunk mindenkinek olyanokat mondott, hogy köztünk minden megvolt, hogy rossz vagyok az ágyban meg ilyen valótlan hülyeségeket. Rosszul esett, mert rengeteget tettem érte, és ezt kaptam vissza tőle. Szakítás óta nem beszéltünk, de úgy érzem, a történtek miatt még a mai napig haragszom rà.

Idén összejött az èvfolyamból egy másik lànnyal, akivel régóta nagyon jól megvannak. Teljesen más, mint velem; nekem azt mondta, még az az egy tali is sok volt a héten, vele majdnem minden nap látom, hogy hazakíséri, pedig messze laknak. Minden szünetben együtt vannak, állandóan beszélnek, boldogok, és úgy érzem, hogy talàn bennem van a hiba, ha velem ennyire nem érezte jól magát, ezzel a lánnyal meg ennyire boldog. Minden nap rossz az önértékelésemnek látni hogy vele mennyivel gyengédebb és kedvesebb, mint velem valaha volt. Senkivel nem tudok beszélni erről, ugyanis szakítás után mindenkinek azt mondtam, hogy túlléptem rajta, és ezek az emberek hallani se akarnának olyat, hogy féltékeny vagyok az új barátnőjére. Nem hiányzik a fiú, rossz volt mellette, mert értéktelennek éreztem magam mellette, és nem akarnám visszakapni. De mègis rossz azt látni, hogy minden, amire annak idején én vágytam volna tőle, most más lány megkapja. Rossz minden nap ezt látni, főleg rosszabb napjaimon...volt, hogy sírtam is emiatt, már csak ha látom hogy mindketten fent vannak Facebookon, már szomorú leszek, mert velem sosem beszélgetett és nem is nagyon írt vissza...közel duplaannyi idő telt el a szakításunk óta, mint ameddig együtt voltunk, akkor miért érezhetem ezt? Mit tehetnék, hogy ne magamat hibáztassam a kapcsolat vége miatt? Hogyan viseljem el minden nap ezt..? Előre is köszönöm, ha segítetek.



2016. dec. 15. 21:06
 1/5 anonim válasza:
100%

Szia!


Nagyon-nagyon együttérzek veled és tudnék sok mindent írni, velem megbeszélheted ezeket a dolgokat. Van hasonló tapasztalatom, és tudom, hogy amiatt nem tudsz megszabadulni ezektől a negatív érzésektől, mert maradt benned sok minden, amit nemhogy vele nem tudtál tisztázni, szemtől szemben elmondani neki, de még mással sem volt alkalmad beszélni erről. Addig kísérteni fog ez a rossz időszak - és amit hagyott maga után -, amíg valahogyan nem adod ezt ki egy másik embernek, aki segít az önbizalmadat is helyreállítani.


Írj nekem, ha gondolod, most mennem kell, de válaszolni fogok holnap!


19/L

2016. dec. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Nem hiányzik a fiú, rossz volt mellette, mert értéktelennek éreztem magam mellette, és nem akarnám visszakapni."

Ebbe a mondatodba van a válasz is. Ha olyan volt a kapcsolatos vele ahogy leírtad, akkor neked és neki is jobb hogy már nem vagytok együtt. Borzasztó nehéz egy szakítás, akár évekig is elhúzódhat mire továbblépsz. Közhely, de az idő minden sebet begyógyít. Azt írtad már másik kapcsolata van és boldog a lánnyal. Ha szeretted őt azt szeretnéd hogy boldog legyen, és látod megtalálta akit szeretne. Nagyon, rettenetesen nehéz így gondolkodni de próbáld meg. Két ember boldog együtt, már is szebb a világ. Az hogy ez nem veled történt meg és az illető személlyel az nem azt jelenti hogy te voltál rossz a kapcsolatban, hogy te rossz ember lennél vagy elrontottál volna valamit. Egyszerűen nem ő volt az igazi, ennyi az egész. Nem működött vele, pont azért mert nem illettetek össze. Hidd el minden rendben lesz, túl fogod élni, és lesz még 100 meg 100 fiú, de ott lesz az az egy aki az igazi. Az amiket meg elmondott másoknak veletek kapcsolatban, azzal saját magát minősíti. A barátnőidre támaszkodhatsz biztosan, velük gyorsabban telik egy szakítás utáni átvészelés. Kitartást!

2016. dec. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tömören egy érzelmi zsarolási csapdába tett amit nem ismersz fel , ő hazudik és tetű te neked ég helyette a képed . Elvárása hogy a hazugságait igazítsd a tények helyére , ő a remek te a másodrangú . Lényegtelen hogy miért teszi honnan ered satöbbi , működik és kész . Megtévesztés provokáció egyéb játszma és stratégiai eszközök használatosak minden területén az életnek . Ehhez ön is egyéb hasznos ismeretek kellenek .
2016. dec. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ismerj meg valaki mást őket meg töröld ki az ismerőseid közül facebookon
2016. dec. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező.. Én szívesen megismernélek, de persze kapcsolat céljából, mert barátnőt keresek.. Hol laksz?
2016. dec. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!