Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom, hogy megcsókolha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy megcsókolhatom a lányt?

Figyelt kérdés
A randin honnan lehet tudni/érezni, hogy meg lehet csókolni? Milyen jelei vannak?
2016. dec. 19. 20:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

A haja szemmel láthatóan megnyúlik

A szemöldöke kékes színű lesz

A fülcimpája pedig hegyes szöget vesz fel

2016. dec. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Ösztönösen érezni fogod. :)
2016. dec. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokat mosolyog és láthatóan jól érzi magát, sokat néz a szemedbe akkor bátran csókold meg :) de szerintem ha igent mondott egy randira akkor tetszel neki és mindehogy megcsókolhatod, szerintem ő is számít rá. De azért figyeld a kis jeleket is :)
2016. dec. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Ezt senki sem tudja megmondani. A pillanat hevében történik és mindketten érezni fogjátok. Eltéveszthetetlen. :)
2017. jan. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De közben erekciómnak kell lenni?
2017. jan. 5. 21:07
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
te vagy már egy erekció, úgy állsz gondolom mint egy fa, ami nem baj, téged is baltánal kéne levágni.
2017. febr. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
67%
Sírok #6😂😂😂 miez?😂😂
2017. ápr. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Amikor a szemedbe néz és nem mondd semmit csak rebegteti a pilláit és bámulja a szád

16l

2017. máj. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
Ha a randin jókat beszéltek s szemmelláthatóan élvezi a társaságod akkor csak egy mefelelő pillanat kell(ami ha nem adódik akkor teremteni kell). De akkor is megcsókolhatod ha odahajol hozzád s azt mondja:"csókolj már meg!" Ami kissé vicces,de ha valaki nem veszi észre hogy mit szeretne a másik akkor ez is meg esik;akkor is megcsókolhatod ha mondjuk felnyom a falra...lánytól függő hogy mivel "közlik s hogyan",de ha elkapja a fejét vagy netán megpofoz akkor nem ker erőltetni a csókot,egyes lányoknál van hogy "túl korai" az első randin csókolozni,van akinek randi se kell. Az erekciós részt nem reagálom le...
2017. máj. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha közelhajoltok egymáshoz akkor lesz egy pillanat amikor lehet rajtuk látni,hogy várják a csókot.
2017. máj. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!