Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, srácok segitenétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, srácok segitenétek eligazodni egy pasin?! Pls ( többi lent )

Figyelt kérdés
Tehát , egyszerűen nem lehet eligazodni a gyereken , elvileg más tetszik neki de folyton olyan jeleket ad hogy bejövök neki , mar 7 éve ismerem nagyon jofej es nem az a csicska gyerek . Valalki segitene eligazodni rajta ? Pls ui.: jh és nekem nagyon bejön

2016. dec. 23. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit jelentenek ezek az „olyan jelek”?
2016. dec. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát példaul folyton engem bámul , mindig pacsizni akar , vicceket mond ( amik nem is viccesek 😂 ) a barátnom megkérdezte hogy lenne e kedve eljonni velem moziba es igent mondott , viszont az összes közös fiu baratunk azt mondja hogy neki más tetszik
2016. dec. 23. 13:47
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
én is szoktam a HAVEROMMAL moziba járni, pacsizni és meghallgatom minden hülye poénját mert neki fontos! valószínüleg a barátot látja benned és tényleg más tetszik neki!
2016. dec. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!