Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan írjak rá a lányra?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá a lányra? [Többi információ lent. ]

Figyelt kérdés

Hogyan írjak rá egy olyan lanyra aki: -könyvmoly és

gamer egyben??

Személyesen nem ismerem, nem beszélgettünk, de nem tudom, hogy,-hogy írjak rá.. Tetszik, meg minden, de alapvetően nem tudom hogy hogyan kezdjem el a beszélgetést:/

Én is könyvmoly vagyok, és gamer..

A lány kb.: 13-14 éves lehet.


2016. dec. 31. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Alapjáraton mit értesz gamer alatt?

Szerintem csináld úgy, hogy kijött valami könyv, vagy valami, akkor kezd hogy Szia, hallottad hogy kijött XY könyv, elolvastam, és milyen volt stb. Ugyanígy játékokról is lehet, csak próbáld meg. Ha megtaláljátok a hangot, tök jól el tudtok ezekről beszélgetni.

2016. dec. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) Ment a zöld
2016. dec. 31. 13:15
 3/6 Boblevi válasza:
ja de elne felejtsd megemlíteni hogy mennyire szép és hívd el randizni mert külömben azt fogja hinni hogy csak barátkozni akarsz
2016. dec. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De azt hogy hozzam elő? Hogyam mondjam meg neki, hogy szép, és hogy ő az ideálom? Előre is köszi a választ! :)
2016. dec. 31. 13:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem túl bonyolult dolog elhívni valakit egy randira! :) Csak egyszerűrn az a titka, hogy ne parázd túl. De, hogy segítsek is és válaszoljak a kérdésedre: ha már beszélgettek, megkérdezheted tőle, hogy nincs-e kedve beülni valahova és beszélgetni személyesen is pl. ezekről. Ott meg finoman elmondhatod neki ezeket, amit leírtál. De ne mindent egyszerre, csak vezesd rá.
2016. dec. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első randi

Hívd el egy ranked bot premadere. Így érezteted vele, hogy fontos számodra a lány, ha képes vagy az MMR-ed lerontani, ha esetleg szarul játszik a lány!

2017. jan. 2. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!