Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18-22 év körüli csajok! Mi az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-22 év körüli csajok! Mi az ami nálatok még belefér ha az összkép rendben van? Mi az ami kizáró tényező?

Figyelt kérdés

Ha van egy srác, aki amúgy személyiségileg rendben van, egész jó kiállású, és viszonylag jóképű is (ecset módjára) gondolom szimpatikus lenne. Kizáró tényező lenne az elég szőrös felsőtest és/vagy kis mértékű túlsúly(egész testre elosztva, nem aránytalanul)?



Minél jobban kifejtitek a véleményeteket, illetve az ízléseteket, annál hálásabb lennék :) Kort is pls :)


2017. jan. 4. 23:52
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
A szorosseg szerintem egy fiúnak nem baj,csak a lányoknál gaz,azert egy csajnak ne nézzen ugy ki a keze mint egy gorilla.Egy kis súlyfelesleg sem baj,ha minden mas rendben van.
2017. jan. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Muszáj ecset módjára jóképűnek lenni?

Páromnak szőrös a hasa és a mellkasa is,de nekem speciel bejön. A nagyon szőrös sem zavarna,hiszen nem a felsőtestébe szerettem bele,hanem a mosolyába,szemeibe,arcába,személyiségébe stb.

Kis mértékű túlsúly sem lenne zavaró számomra,mert a párom pl. elég vékonyka,de nekem meg mindig is a husisabb fiúk jöttek be.

2 nap múlva 20/L

2017. jan. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Engem alapvetően nem zavar a szőrös test, hiszen emberek vagyunk mindenkinek van, a férfiaknál nyilván látványosabb. Bár azt kevésbé találom vonzónak ha valakinek tegyük fel az egész hasa vagy háta szőrös, viszont ha beleszeretnék egy ilyen fiúba nem lenne szakító ok. Elfogadnám olyannak amilyen és úgy szeretném ahogy van.

Őszintén szólva én a vékonyabb fiúkat kedvelem, mivel én is vékony vagyok. Mivel nem tudom mennyi összképen az a súlyfelesleg nem is tudok véleményt mondani. Volt, hogy a párom is magára szedett pár kg, az nem zavart, de a mackósabb testalkat már nem jön be annyira.


De persze mindezek mellett fontos az ember személyisége. Én speciál nem szerettem a kék szemű fiúkat, mindig azt mondtam, hogy nem kék szemű srácot fogok választani. Aztán mégis csak egy kék szeműbe szerettem bele és a szeme az egyik kedvencem benne. Szóval ez változó, ha valakinek van egy megnyerő személyisége, akkor nálam a külső kevésbé számít. Volt, hogy helyes fiú jött oda és valahogy kicsit sem tudott lekötni, nem láttam benne semmi egyedit vagy különlegeset.


18/L

2017. jan. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most nem tudom, hogy a drogozás, cigizés, durva ivászat, meg ilyesmi dolgok benne vannak e a személyiségben...Ha nincsenek, akkor ezek kizáró okok nálam, enyhe túlsúly nem gond, de a vékonyabb testet kedvelem, az extrém szőrös se az esetem, de el tudom képzelni, hogy van olyan személyiség ami ezt elfedi. Nem tudom, hogy mennyire működne a dolog például egy tolószékbe kötött fiúval, vagy egy vakkal, sükettel...Persze megint el tudom képzelni, hogy működne, de nem vagyok benne biztos. Ha már itt tartunk, akkor például 1-2 végtag hiánya egyáltalán nem okozna gondot. Kopaszság belefér, durván rossz fogak nem (kivéve, ha mondjuk valamilyen betegség okozza és átmeneti helyzet, ami nemsokára meg lesz oldva). A személyes higiéniája legyen rendben, de ez azt hiszem elég alap...Most így nem jut több az eszembe. 19l
2017. jan. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kizáró tényező : -csunya nem sorban levő Fogak amik sárgák.

Apolatlan arc. (Undorito amikor egy fiu orra tele van miteszerrel)

Szemdoldok ami ossze van nove.

Hosszu apolatlan koszos kormok.

Ha valaki nem hasznal deot es mindig budos.

Ha valaki cigizik.

Ecset haj.

Tulsuly


19.L :D

2017. jan. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A túlsúly igen zavar, aztán meg túlsúly+ szőrös test mégjobban.Nem jönne be.16/L
2017. jan. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat, mindenkinek ment a pacsi, várom a többiek válaszát is :)
2017. jan. 5. 18:53
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a túlsúly az beletartozik az összképbe, így ha az összkép rendben van, akkor max a belső lehet az, ami nem megnyerő. Engem a szőr nem zavar, sőt, a borostás srácokat is általában helyesebbnek látom.

Belsőt tekintve nem szeretem ha valaki határozatlan, ha pl leszólít, de csak olyan kérdéssel, hogy hová valósi vagyok, tehát ha nem mondja ki nyíltan, hogy szimpatikusnak talál, ezeket nem tudom komolyan venni. Aki egyfolytában magáról beszél, az sem szimpatikus.

Ha valaki nyomul, annak ellenére, hogy nagyon kimutatom, hogy nem jön be.

Összességében nekem ha első látásra tetszik, akkor utána igyekeznék megismerni a személyiségét, aztán úgyis kiderülne, hogy bejön-e.:)

18/L

2017. jan. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!