Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések

A kérdés

Az elmult időben rengeteg olyan kérdést olvastam aminek a lényege, hogy x ideje együtt vagyunk de még nem találkoztunk. ezek apalján arra tippelek, hogy gyakorlatilag bárkivel járhatok, nem is kell hogy ismerjem/találkozzak vele. Jól gondolom?

csak mert Selena Gomez marhára tetszik,é soha nem taliztam vele,nem is fogok tehát mi járunk.és jó lenne ha igazolnátok az elméletem.

Keress kérdéseket hasonló témákban: járás, párkapcsolat, ismerkedés

01-09 18:05  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Gratulálok! Én Emma Watsonnal vagyok együtt, és Kendall Jenner a szeretőm. Dublarandi? Csak mondd melyiküket vigyem!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 01-09 18:09 Privát üzenet
Nincsenek azok az emberek együtt, csak tetszik egymásnak a beszédstílusa, együtt azok vannak akik a való életben is együtt vannak. És aki azt mondják hogy együtt vannak, de még nem találkoztak azok marhák, már elnézést kérek... Azt se tudják ki, hogynéz ki , milyen a hangja, milyen ember de szerelmesek belé ? Én itt a neten elhitetem bármikor egy ilyen naív csajjal hogy kigyúrt diák vagyok , Angliában vagyok épp cserediák és azért vagyok Angliában mert a nagyim itt laki és a szüleim elmentek egy milliárdos szerződést írni az "Olajsvejkel" és pedig ez nem így van ...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 01-09 18:11 Privát üzenet
Mi? Dehogyis. :D Hány éves vagy? :D

Szerintem egy átlagos embernél sem így működik a dolog... Fél éve ismertem meg neten egy fiút, kedveljük egymást, de még nem volt időnk találkozni. Mégsem járunk! Mert ez így ismeretlenül baromság lenne... Onnantól leszünk egy pár, hogy megkérdezi, leszek-e a barátnője. Addig csak netszerelem az egész. Az is lehet, hogy kiderül, a valóságban nem is illünk össze...
17L

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 01-09 18:15 Privát üzenet
Hát ez jó😂😂Én meg akkor Harry Styles-al járok.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 01-09 18:50 Privát üzenet
$pumika$ nevű felhasználó válasza:

Stip stop Dicaprio 20 évvel ezelőtti kiadása, meg mivel nekem nagyon bejött az élet ezért Thomas Sangsterrel is kavarok

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 01-09 20:00 Privát üzenet
#5 Ahj...pedig Dicaprio nekem is bejön.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 01-09 20:11 Privát üzenet
Ne már. :( Azt hittem, Thomas Sangster az enyém. Szóval becsapott? Na sebaj, akkor legyen inkább Eddie Redmayne...

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 01-12 22:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A párom gyakorlatilag egy k-vával volt együtt előttem, titeket ez nem zavarna? Teljes sztori
Mit tennétek? Tegnap îrt a volt csajom egy ilyen sms-t akivel gyakorlatilag nem vagyunk már együtt 4 hónapja, hogy Te büdös retek hát ennyit 1,5 év! Öltözz fel és gyere a..
Mi történt az önbizalmammal? Nagyon sok önbizalmam volt gyakorlatilag úgy éreztem hogy kifogyhatatlan. Barátnőmmel 1.5éve vagyunk együtt és mostanában nézzem a facebookját. Pedig..
Barátságból szerelem. Nektek hogy alakult ki egy olyasvalakivel akit gyerekkorotok óta ismertek, gyakorlatilag együtt nőttetek fel?
Ti hogyan szereznétek vissza a párotokat? Majdnem két évig együtt voltunk mindennap, most összevesztünk és egy hónapja vége elméletileg, de gyakorlatilag nem.
Régen (1-2 éve) elég sokat hülyültem egy sráccal, jól elvoltunk amíg együtt voltunk (nem voltunk kapcsolatban) aztán lett pasim és ő gyakorlatilag teljesen kikopott az életemből...

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu