Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az elmult időben rengeteg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elmult időben rengeteg olyan kérdést olvastam aminek a lényege, hogy x ideje együtt vagyunk de még nem találkoztunk. ezek apalján arra tippelek, hogy gyakorlatilag bárkivel járhatok, nem is kell hogy ismerjem/találkozzak vele. Jól gondolom?

Figyelt kérdés
csak mert Selena Gomez marhára tetszik,é soha nem taliztam vele,nem is fogok tehát mi járunk.és jó lenne ha igazolnátok az elméletem.

2017. jan. 9. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok! Én Emma Watsonnal vagyok együtt, és Kendall Jenner a szeretőm. Dublarandi? Csak mondd melyiküket vigyem!
2017. jan. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek azok az emberek együtt, csak tetszik egymásnak a beszédstílusa, együtt azok vannak akik a való életben is együtt vannak. És aki azt mondják hogy együtt vannak, de még nem találkoztak azok marhák, már elnézést kérek... Azt se tudják ki, hogynéz ki , milyen a hangja, milyen ember de szerelmesek belé ? Én itt a neten elhitetem bármikor egy ilyen naív csajjal hogy kigyúrt diák vagyok , Angliában vagyok épp cserediák és azért vagyok Angliában mert a nagyim itt laki és a szüleim elmentek egy milliárdos szerződést írni az "Olajsvejkel" és pedig ez nem így van ...
2017. jan. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi? Dehogyis. :D Hány éves vagy? :D


Szerintem egy átlagos embernél sem így működik a dolog... Fél éve ismertem meg neten egy fiút, kedveljük egymást, de még nem volt időnk találkozni. Mégsem járunk! Mert ez így ismeretlenül baromság lenne... Onnantól leszünk egy pár, hogy megkérdezi, leszek-e a barátnője. Addig csak netszerelem az egész. Az is lehet, hogy kiderül, a valóságban nem is illünk össze...

17L

2017. jan. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez jó😂😂Én meg akkor Harry Styles-al járok.
2017. jan. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 $pumika$ ***** válasza:
100%
Stip stop Dicaprio 20 évvel ezelőtti kiadása, meg mivel nekem nagyon bejött az élet ezért Thomas Sangsterrel is kavarok
2017. jan. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#5 Ahj...pedig Dicaprio nekem is bejön.
2017. jan. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne már. :( Azt hittem, Thomas Sangster az enyém. Szóval becsapott? Na sebaj, akkor legyen inkább Eddie Redmayne...
2017. jan. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!