Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány aki NAGYON tetszet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány aki NAGYON tetszett, de kikosarazott, majd hosszú idő kemény munka után SOKKAL vonzóbb lettél a lányok számára és most az adott lány most viszont találkozni szeretne veletek mit reagálnátok?

Figyelt kérdés
2017. jan. 9. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Találkozz vele, cserkészd be, húzd meg, aztán tedd lapátra!


Amúgy miből állt az a kemény munka, hogy sikerült elérni a vonzerőd növelését?

2017. jan. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pofánröhögném és keresnék valakit, aki sokkal jobb nálla. A régen nem kellettem, mostanra elszúrta nem lenne esélye
2017. jan. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vinnék neki egy hatalmas kosarat, hogy amit jelképesen adott visszaadjam neki:D
2017. jan. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%

Képzelem, drága volt a plasztikai műtét mi :/, dehát kinek mi..

De amúgy egyetértek a 4. válaszolóval.

2017. jan. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#3-as vagyok. A lány reakciója mindent örömöt felülmúl, ahogy látod rajta, hogy leesik neki:3
2017. jan. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Teljes mértékben csak elméleti kérdés csak kíváncsi vagyok a srácok reakciójára.

Kemény munka alatt nem plasztikát értettem, hanem sokáig kemény edzést (kocka has, szépen kigyúrt test) és jó stílus (öltözködés), de nem divat b***vá válást.

2017. jan. 9. 19:14
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyen, vagyis hasonló nagyon nyomi gyerek voltam általánosba és oda voltam ezért a lányért...nem elég, hogy nem tetszettem neki mindennap alázott is, hogy csúnya gyerek stb:D (tényleg megjegyeztem).


Aztán egyszer csak felnőttem, találkoztam vele egy szórakozó helyen igazából már nem is ismert rám,mert rohadtúl más lettem de én tudtam kiaz. Félre hívott, bennem az volt hogy ezért most nagyon megszivatom (persze normálisan viselkedett végig ilyenkor már)...a lényeg annyi, hogy leszopattam és elküldtem a bús p**ba. 24f

2017. jan. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!