Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszek egy fiúnak de nekem ő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek egy fiúnak de nekem ő nem. Hogy mondjam el neki hogy ne bántódjon meg?

Figyelt kérdés
2017. jan. 11. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyenesen mondd el neki az igazat! A lényeg, hogy mondd el őszintén azokat az értékeit, amik tetszenek benne, majd az okot, hogy miért nem viszonzott az érzés.
2017. jan. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

2 dologra figyelj.

Először, hogy ne bántsd meg, nem tehet az érzelmeiről.

Másodszor, hogy őszintén mond meg, hogy neked nem tetszik, ne hagyj benne kételyt, mert akkor még reménykedni fog.

2017. jan. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de nem szeretnék veled járni, ne haragudj"
2017. jan. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Cuki vagy h nem akarod megbantani. :) En volt mar hogy eleg bunkon kozoltem egy fiuval h nem jon be (bar o sem epp valami normalis formaban "vallot szerelmet"). De volt mar h egy normalis fiut utasitottam vissza, akinek tenyleg nem akartam fajdalmat okozni, neki vmi ilyesmit valaszoltam:

- Hú, hát figyelj, én tényleg nem akarlak megbánani... De én nem érzek így irántad. Mármint, nem veled van a baj! Csupán az érzéseinket nem magunk irányítjuk. Tényleg bocsi.

2017. jan. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ja és 16/L vagyok (elozo valszolóÖ
2017. jan. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!