Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha 19 eves srackent...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha 19 eves srackent megelekszem az alkalmi osszejovetekkel ami csak olelesbol es smarolasbol all?

Figyelt kérdés

Heti szinten talizok mas lanyokkal es egy oleles vagy smarolas eleg is.

14 es 26 eves lannyal is taliztam csak ugy bujni/smarolni es meg nagyon a kulso sem lenyeg, csak erezni azt hogy valaki van akit szerethetek (ha meg csak addig ameddig talizunk is)


Ertelmesebb lenne inkabb maradando haverlanyokkal puszipajtasnak lennem?

Vagy esetleg jo ez hogy minden heten massal vagyok?

Hogyan tudnek olyan lanyt talalni aki benne van az olelesben meg ilyenekben de nem szeretne kapcsolatot?


Kapcsolatot azert nem szeretnek mert erettlennek tartom magam a dologhoz es nem szeretnem a masik idejet rabolni :)



#extra #Barátság extrákkal #JudtFriends #EgyBaratAkkorIsBaratHa....xd
2017. jan. 14. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Te nagyon szeretethiányos lehetsz ha egy alkalmi smárolásból már azt érzed hogy szeretnek. Ezek pont lószarra se való érzelmek. Vegyél egy plüssmacit ha ölelgetésre vágysz.
2017. jan. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

19 évesen még nem vagy öreg semmihez sem. Rettenetesen fiatal vagy, még akkor is, ha éppen másként gondolod jelen pillanatban. Tehát ha ilyenkor még nem találod meg azt a nőt, akivel hosszabban összejönnél, az nem baj. Sőt, az sem, ha úgy érzed, hogy még az a nő sincs meg, akivel egyetlen mesés éjszakát együtt töltenél, annak minden velejárójával együtt.

De legyünk őszinték: egy 19-20 éves nőnek már vannak elvárásai. Már abban a korosztályban sem elég a "smároltam már, de hogy a többi hogy van tovább, nem tudom" sztori. A helyedben egy-egy ilyen ölelős-smárolós "kapcsolatot" csak továbbtolnék egy egyéjszakás kaland szintjéig. Nem kell sok, csak annyi, hogy tudd, hogyan kell eljutni egy nővel az ágyig, mi történik ott - jól jöhet az még, ad némi önbizalmat, ha később odáig jut a helyzet.

Az, hogy te most mit akarsz - az a te dolgod. Teljesen magánügy. Ha neked ez most elég, akkor így jó - de mindig légy egy lépéssel előrébb, légy készen arra, hogy továbblépj innen. És ha egyszer-egyszer egy ilyen "puszipajtást" sikerül befűzni egy éjszakára, akkor jól jársz: ha továbblépnél, már lesz fogalmad róla, hogyan kell.

2017. jan. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem erdekel a szex.

Mar nem 1x vittek a lanyok az agyba es nyitottak felem de egyszer sem eltem egyikkel sem. Nalam csak az oral lehet szoban egyenlore.

Es igen #1 nagyon szeretethianyos vagyok. Ilyen ha az ember 14 eves kora ota a tesoi es a szuleinelkul el, es nagyon baratai sincsenek csak ilyen haverjai vagy hogy mondjam.

2017. jan. 14. 18:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem az már a kérdésből lejött, h. a kérdező vmiért. nem akar szexuális együttlétet - pedig lenne rá lehetősége, szóval rajta áll, ill. bukik a dolog.

Ennek több oka lehet:

1. érzelmileg éretlen

2. aszexuális

3. múltbeli fizikai/pszichikai bántalmazás.


Szerintem nem kellene olyan csinálod (szex), amihez (jelenleg) nincs kedved, csak azért, h. kipróbáld, és meglegyen a pipa.

Azért sem jó ötlet, mert miközben Te tapasztalatot szerzel, más megsérül(het). Nem szép dolog játszadozni más érzéseivel, (ki)használni a testét.

Ha esetleg megtetszik valaki, és úgy gondolod, h. a köv. héten is jól éreznéd vele magad (jó volt az ölelése, csókja), hívd el randira, és próbálj vele jól kijönni. Ha fiatalabb, mint Te (15-18), és ő sem feltétlenül a testiségre helyezi a hangsúlyt, nyert ügyed van. Idővel eljuthattok oda, h. mindketten kívánjátok egymást, és szeretnétek a szexet, és egymással - jó esetben - szerelemben élitek meg az első alkalmat.

2017. jan. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

előző vagyok

olyat

2017. jan. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak lánnyal lennél benne?
2017. febr. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szerintem egy fekete szőrű macska mindent megoldana! és nevezd el az egyik kedvenc színésznöd után
2017. febr. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!