Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Valaki segítség...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Valaki segítség? 16 éves lány és 17 éves fiú. Bocsi a hosszú szövegért. Remélem valaki tud segíteni.

Figyelt kérdés
Már több mint 1 éve vagyok együtt a barátommal távkapcsolatban.. Nagyon nehéz 2 havonta tudunk találkozni.Amióta hazament valamiért nem érdeklem. Ha írok nem válaszol hanem ír egy szívet. Ha skypeolunk közben telefonozik és nem válaszol. Ha meg mondom neki hogy már elegem van eltereli a figyelmet mintha nem is történt volna semmi. Van mikor végig se olvassa az üzeneteim. Nem akar beszélni velem.. Megkértem hogy 1 hétig amíg a cserediákok ott vannak az iskolában hordja a nyakláncot a medállal vagy ha nem akkor egy hétig nem beszélünk. Erre azt mondta flegmán. Jó hát akkor nem beszélünk. Teljesen össze vagyok törve.. Legközelebb 3 hónap múlva látom... Nemtudom hogy fogom így kibírni.
2017. jan. 18. 16:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest, hogy távkapcsolat, szép teljesítmény az egy év. Viszont valami vagy valaki egyértelműen túlságosan leköti, esetleg elmúlt nála a szerelem. :/ Szerintem kérdezz rá, beszéljétek meg. Nem vagytok már annyira kicsik, hogy valamit ne tudjatok komolyan megbeszélni.
2017. jan. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Már többször is kérdeztem de azt mondja szeret és hogy nincs senki mása csak egyszerűen telefonon nem tud beszélni mert nincs hozzá türelme..
2017. jan. 18. 17:24
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez h*lyeség. Nem normális indok.
2017. jan. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit tegyek..
2017. jan. 18. 19:00
 5/11 anonim ***** válasza:
Keményíts be. Mondd meg neki, hogy ha nem őszinte veled, akkor véget vetsz a kapcsolatotoknak. Olyan kifogás nincs, hogy telefonáláshoz nincs türelme.
2017. jan. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"a skypeolunk közben telefonozik és nem válaszol."

Itt hagynám faképnél.

2017. jan. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem van vakakije, csak nem meri megmondani, mert fél hogy összetörsz.

Én a helyedbe véget vetnék ennek a kapcsolatnak

A táv kapcsolatoknak amúgy sem nagyon van értelme.

Kitartás!

2017. jan. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De annyira szeretem hogy nemtudom neki megmondani hogy nekem ez így nem megy.. Inkább sírok és elnézem neki hogy nem beszélünk, aztán mikor vele vagyok minden tökéletes. Amúgy köszönöm
2017. jan. 19. 15:43
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha neked jobb szenvedni, miért kérsz segítséget?
2017. jan. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mert nemtudok dönteni hogy most szakítsak és utána jo lesz egy idővel vagy inkabb varjam ki az en időm es költözzek ki mikor lehet
2017. jan. 19. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!