Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, akiknek a vékony lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akiknek a vékony lányok tetszenek! Nálatok pontosan mi számít vékonynak?

Figyelt kérdés

Kb hány kg, milyen BMI?

167/50 az már vékony, vagy csak elmegy?

Fogyjak ahhoz, hogy igazán vékony legyek? Ha igen, mennyit? (15/L)



2017. jan. 22. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Szivem, te vékonyabb már ne legyél. Ez elég vékony, hidd el;)
2017. jan. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Erre én is kíváncsi lennék. :(
2017. jan. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a vékony lányokat szeretem és neked nem kell fogynod. 15/F
2017. jan. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem fogod megtudni a BMI-ből, hidd el... Már alapból a BMI (Body Mass Index, ha jól tudom) ötlete is... Mondhatni hülyeség... Lehet valaki 70 kg-mal sokkal vékonyabb, mint egy másik valaki azonos súllyal. Az utóbb említett lány bizonyára magasabb testzsírszázalékkal rendelkezik, mint vékonyabb társa, míg jóval alacsonyabb testizomszázaléknak. A következő kérdés meg az lenne, hogy mennyi az ideális testzsír- és testizomszázalék... De az sem lenne valami használható, hiszen a zsír és az izom is számos módon képes eloszlani a testen...


De egyébként a kérdésed felesleges. Nem értelmetlen. Felesleges.

A lényeg úgy is az lenne, hogy a bizonyos fiúnak tetssz, nemigaz? Nem az számít, hogy milyen kategóriába sorolnak be... Meg amúgy is változó. Egyeseknek pl a sportos és a vékony egy, és ugyanaz. Embere válogatja, hogy kinek hol kezdődik a vékony.


Hagyjátok az egészet lányok, feleljetek meg magatoknak inkább... Ha szeretitek magatokat, akkor jön az önbizalom.

Az önbizalom meg meglátszik, és higyjétek el, pozitív tulajdonság ;)

2017. jan. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel én sem vagyok valami húsos így nekem is a vékony lányok jönnek be. Te már ennél vékonyabb ne legyél mert én is 167/50 vagyok :D

17/F

2017. jan. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Zedricht ***** válasza:
89%
Olyan Kiss Virágos😍 amúgy vékony alatt olyan, hogy laposabb has de formas lábak, fenék, és melle is van.
2017. jan. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%
En barátnőm 170cm/46kg es imadom h olyan 😍 emlekszem sétáltam az utcán "ez Kövér ez ronda ez meg koverebb" aztan megláttam ot.. Es ez a "tokeletes" 😍😍
2017. jan. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Én akkor szerinted kövérnek számítok? :/ (Utolsó)

Voltam én is 45 kg, csak sajnos nem voltam úgy egészséges, szólt az orvos, hogy híznom kell, mivel fogyással értem el azt az alakot, nem természetesen voltam/vagyok vékony

Ettől függetlenül lehet, hogy megint lefogyok, nagyon nem érzem magam szépnek így

2017. jan. 23. 14:32
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
én 175 vagyok és 62 kiló, szerintem nem nagyon kéne már fogynod, én fiú létemre nem vagyok így valami huhh de nagy darab, szóval gondolom te se vagy, habár sok mindentől függ, az eloszlástól is, de elég ritka az olyan szerintem, képpel könnyebb lenne, de így is azt mondom,hogy nem kell fogynod, ha ennyire önbizalom hiányban szenvedsz, akkor kezdj el alakot formálni, kicsit légy izmosabb.
2017. jan. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy fogyj! :)

15F

2017. jan. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!