Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anime rajongó fiúknak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anime rajongó fiúknak milyen lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
(ha nem ázsiai)

2017. jan. 24. 21:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom anime csajok :D.Amúgy csak mert szeretik az animét attól még különböző ízlésűek tehát nehéz válaszolni.
2017. jan. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Akikről lehet másról is beszélgetni, és az animén kívül is vannak közös pontjaik. Sport, játékok stb :)

Kicsit visszahúzódóbbak, akik nem szeretnek mindig a középpontban lenni.

Külsőre ugye ez mindenkinek ugyanúgy marad szerintem egyéni preferencia. Nem minden animés srác szereti a teljesen rocker és emo lányokat, főleg ha ő maga is sportos és nem teljesen introvertált.


Nyílván ha cosplayel akkor az előny :)


19/F

2017. jan. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Stark2000 ***** válasza:
100%

Elsőnek adok igazat.


Rengeteg AN-t néztem már, de nincs semmi ízlés változás egy átlagos 17 éves fiúéhoz képest. Ha szereti az Animéket az előny, kb ennyi..

2017. jan. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem az animét nézni, de nem mondom senkinek, hogy tetszik. Ebből kifolyólag teljesen mindegy nekem, hogy a lány szereti az animét vagy nem.
2017. jan. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Csakis a 2 dimenziósak.
2017. jan. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Az ilyen kérdéseknél mindig linkelek valamit. Most se hagyom ki.

[link]

Az ilyen cuki lányok jönnek be.

2017. jan. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
A 2D-sek, viccet félretéve a kevésbé alpári személyiségűek. Ugyan is a japánok egy kicsit kúltúráltabbak. Pl. Ha nem minden második szavad az hogy dikk az egy jó irány.
2017. jan. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Külsőleg-belsőleg aranyos lányok. Pl. Takanashi Rikka ezt teljesen megtestesíti számomra: [link] :3


Amúgy az előttem lévőt (7-est) kiegészítve: Ha nem minden második szavad az hogy dikk, hanem desu, akkor az egy jó irány. :D

2017. jan. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én teljesen az elsővel értek egyet mert adtol még hogy animét néz az a bizonyos fiú adtol meg mindig nem változik meg az ízlése, ennek semmi köze az aminekhez
2017. jan. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Akkor waifu legyen,ha nem is ázsiai...

Viccet félretéve,annyi,hogy nálam előny,ha egy lány szereti az animet és ennyi

2017. febr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!