Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, hogy általános...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy általános iskolások szoktak megbámulni 24 éves létemre?

Figyelt kérdés

Ma például egy 5.-es lány bámult (sokszor és hosszan).

Szerintetek az a valószínűbb, hogy az idősebbek is megnéznek, csak ők jobban tudják leplezni és nem veszem észre, vagy olyan vagyok mint egy tinisztár, aki huszon évesen 17 évest játszik és a 13 évesek rajonganak érte?


2017. jan. 25. 23:13
 1/8 tooHandsome ***** válasza:
100%
Ötödikes lány :D Azok még mindenen csodálkoznak ne aggódj pár év és rád se fognak nézni csak amikor elküldenek melegebb éghajlatra :)
2017. jan. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Miből gondolod, hogy azért bámult meg mert tetszettél neki? :D Lehet csak fura voltál neki vagy hasonló.
2017. jan. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igyekszem optimista lenni:D Meg nem hiszem, hogy furán néznék ki.

Amúgy fiatalbbnak nézek ki, 18-20-nak szoktak tippelni és szerintem nem nézek ki rosszul.

2017. jan. 25. 23:36
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól nézel ki azért bámulnak. Emlékszem mi is néztük a helyes pasikat általános iskolásként is :D Ők még nyíltabban megnéznek, egy idősebb lány/nő már természetes, hogy nem fog hosszasan leplezetlenül bámulni (általában legalábbis)
2017. jan. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
79%
Velem is előfordul, hogy ilyen 13-16 éves lánykák nagyon megnéznek, de felőlem nézhetnek hidegen hagy. Sosem tudtam ilyenekre nőként tekinteni. Mindig is a velem egykorú vagy idősebb lányok-nők jöttek be. 23/F
2017. jan. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel semmi csak az hogy 20 körül legyen a csaj xD
2017. jan. 26. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

engem is megbámulnak a fiatal csajok, nekem jól esik, nem kell emiatt szégyenkezni.

Belegondolva én is megbámultam tini korban a szexi 20-30 éves nőket.

2017. jan. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
13-14 évesen mi is sokat bámultuk az huszonéves pasikat, meg súgdolóztunk, hogy hú de jól néznek ki. Aztán mikor az egyik észrevett és rámmosolygott annyira megilyedtem, hogy többet rájuk sem mertem nézni. Így idősebb fejjel visszagondolva elég gyerekes dolog volt, de gondolom minden kislány csinál ilyet.
2017. jan. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!