Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt néhány fiú?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt néhány fiú?

Figyelt kérdés
Miert van az, hogy amikor a haverjuk ott van akkor köcsögök a lányokkal, de ha kettesben vannak egy lannyal, akkor tok aranyosak, megértőek, poenkodnak stb. En most az ilyen 16-17 évesekrol beszelek, nem idősek kicsit ahhoz, hogy ilyen gyerekesek legyenek?

2017. jan. 31. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Na erre én is kíváncsi lennék..
2017. jan. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én példáúl nem viselkedek így. Ha valami rosszat teszek egy emberrel, bűntudatom lesz, smit utálok.
2017. jan. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem az illető vagy illetők azért bunkóznak ilyenkor hogy egymásnak bebizonyítsák melyikük az alfa hím. Ez ilyen fiús hülyeség. Persze ez nem mindenkinél van. De aki ezt csinálja az egy csíra lehet... A lányokat/nőket értékelni kell!

18/f

2017. jan. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem is próbálkozott már pár srác hogy a barátai előtt bunkóként viselkedjen velem. Sose hagytam magam, ha nemtetszett a viselkedése szóvá tettem, vagy beszóltam neki. Ameddig te is normális vagy vele szembe, addig illő neki is. 19/l
2017. jan. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ha akarnám se tehetném ezt mivel a barátnőm ország másik végébe él de amugy azért is tehetik ezt mert 1.gázos kedvesnek aranyosnak lenni haverok elött egyeseknèl...vagy egyszerüen ilyen a személyisége baráti körben...mondjuk én is szoktam kicsit bunko lenni baràtnőmmel mikor beszélünk de ő élvezi mert tudja hogy csak hülyéskedek és belemegy a játékba és elkezd szekálni :D Na mindegy a mai fiuk nem éppen normálisak főleg baráti körben
2017. febr. 1. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem köcsögölök senkivel csak ha ő is köcsögöl velem xd
2017. febr. 1. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ipurged válasza:
Mire gondolsz? A köcsögségnek rengeteg fajtája van.
2017. febr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez annyira tipikus és tök hülyeség, mert pl én is elítéltem egy fiút aki az osztályban tajparaszt meg flegma meg bunkó volt, aztán meg kiderült, hogy vajszíve van a srácnak, marha kedves, meg aranyos, és teljesen ledöbbentem. Fiúk ezt ne csináljátok, mert a lányok előítélkeznek, anélkül, hogy ismernének titeket, és könnyen megútálhatnak titeket, szval legyetek kedvesek, az mindenkinek jó :))

14l

2017. febr. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ba.... meg magamra ismertem :(
2018. febr. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!