Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk! Milyen belső...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Milyen belső értékeket kerestek az ellenkező nem tagjaiban? Mennyire fontos nektek a külső? Mennyire fontosak az egyes belső tulajdonságok?

Figyelt kérdés

A kérdésben benne van a lényeg. Arra még kíváncsi lennék, hogy mekkora arányban fontos nektek a külső a belsőhöz viszonyítva, és hogy milyen esetekben változhat ez meg.


Pl.: ,,Külső: 60%

Belső: 40%

•Ha nagyon udvarias és figyelmes a fiú, akkor 50%-50% az arány.''


2017. febr. 2. 17:33
1 2
 1/11 anonim válasza:
26%
50-50
2017. febr. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hmm érdekes kérdés. Belsőre szeretem ha egy fiú nyugodt, normális és vannak céljai. Mindenképpen elvárom a kölcsönös tiszteletet, ne kezeljen le. Jó lenne ha sok közös jellemvonásunk is lenne akkor könnyebben szót értenénk, de hát olyan is van hogy az ellentétek vonzzák egymást. Amiket biztosan megvetek: drogos, bulizós, csajozós, arrogáns életcéltalan, sajnos a fiúk legtöbbje ilyen (TISZTELET A KIVÉTELNEK!!) Nemhiába van a mondás hogy külső megfog belső megtart. Minél idősebb leszek ez annál jobban lép érvénybe, hiába néz ki vonzóan egy srác ha belsőre alig bírjátok elviselni egymást.

Külső: 30% Belső: 70% Szerintem mindenképpen a belső a mérvadó.

2017. febr. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Kedves Második!


Az életcélok megléte majdhogynem létfontosságú, vagy ez egy ilyen plusz pozitív tulajdonság, de nem elengrdhetetlen? Valamint mit értesz célok alatt? Az pl egy cél, hogy valaki jól szeretne tanulni, majd x egyetemre bejutni, vagy ez ,,nem elég''?


Fiúk, nektek mennyire számít, hogy egy lánynak legyenek céljai? :)

2017. febr. 2. 17:52
 4/11 anonim ***** válasza:
szeretem ha pozitív gondolkodású a lány sokat nevet, mosolyog, nem bunkozik és nem flegma... nem szeretem ha bulizik, cigizik vagy iszik... külsőre szeretem a karcsú vagy sportos a duci lányok nálam csak akkor esélyesek ha tökéletes belsővel rendelkeznek a kövérek akkor sem... igy azt mondanám 40-60% a külső - belső arány nálam 17/F
2017. febr. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Az én véleményem:

Hihetetlenül szeretem, ha egy lány sokat mosolyog *-* Az olyan cuki szerintem. Nekem az is fontos valamiért, hogy jóval alacsonyabb legyen. Pedig nem vagyok olyan magas, 180 centiméter.

Nagyon szeretem ha egy lány kedves, de van tartása, és nem könnyen kapható.

Kifejezetten taszít ha egy lány flegma. Már akkor is, ha Velem nem, de a többiek nagyrészével az. Igazából nem nagyon találkoztam olyan lánnyal aki velem bunkó/flegma lett volna, de ha másokat baszogat, stb... Kizárva.


Nálam a külső belső arány változó.

Amikor szinte csak látásból ismerek egy lányt, akkor a külső 60-70%-ot is számíthat! Késöbb elkezdek vele beszélgetni... Onnantól kezdve a külső fontossága 40-50%, ritkán 60%. Ha általánosságban kéne beszélni, akkor nálam a legnagyobb szoró tényező az az, hogy nem tetszik egy lány belsőleg... Azaz:

Külső: 40%-60%

Belső: 40%-60%


:)

2017. febr. 2. 18:21
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem, ha egy fiú kedves, törődik másokkal, valamilyen szinten udvarias, azért szeret bulizni is, nyílt és őszinte, és jó azért ha meg is tud nevettetni. Kizáró, ha bunkó másokkal akár idegenekkel akár ismerősökkel. De a külső is nagyon számít persze. Normális esetben nem találkozok egy fiúval aki külsőre nem jön be, de a belső összetettebb dolog, lehet olyat is belsőleg is megkedvelni akire amúgy azt mondtam volna hogy nem szimpi. Ez alapján 40%-60% a külső javára.

Viszont volt is már rá példa, hogy belsőleg annyira tökéletesnek találtam valakit, minden megvolt benne amire vágytam és még több is, hogy simán leszartam, hogy amúgy nem jön be annyira külsőleg. Oké, azért nem annyira simán, de nem zavart. Ez esetben az arány ugyan ez marad csak épp a belső javára :)

2017. febr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Második válaszoló vagyok. Mivel én már elmúltam 19, én már huzamosabb ideje dolgozok (suli mellet is) és sajnos az én környezetemben az összes fiú miután végez az iskolával, a szülei nyakán élősködik néha-néha elmegy dolgozni, amit ott keres pénzt az is elbulizza. Na ez nálam az életcéltalanság, nálam nagyon fontos hogy egy fiú akarjon elérni valami az életben, ha nem is nagy dolgot minimum hogy normális munkahelye legyen és fejlődjön az életben. De körülöttem 90%-ban olyanok vannak akik 25 éves koruk fölött is szeretik élni a bulizós, link életet. Természetesen vannak akik dolgoznak és vannak céljaik de azoknak általában barátnőik is. :D
2017. febr. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Belső értékek (lányról beszélek):

- intelligencia ( ez hihetetlenül vonzó számomra, gyakorlatilag alapfeltétel is)

- őszinteség

- kedvesség

- legyen benne tartás!!!

- legyen mosolygós, vidám

- továbbá szeretem, ha egy lány művészlélek, de ez nem elvárás és nem is feltétel


Külső: Vannak kedvelt tulajdonságaim erre vonatkozólag is, de nem érdekel. Hiába szeretem a legjobban a vörös hajat, egyáltalán nem lényeges, milyen a haja az adott lánynak. Vékonytól a husisig minden testalkat vonz. Akkor érezném magam furán, ha nálam is magasabb lenne :D

LEGYEN IGÉNYES!! Ez az alap.


Külső : 30%

Belső: 70%


:)


F

2017. febr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nos, mivel még nem volt úgymond "senkim" ezért nem tudom, mennyire jogos, hogy írok, de azért én is megosztom a véleményem ^^

Ha egy fiú szimpatikus... akkor kedves, nyugodt, barátságos, tehát úgy érzem, bátran lehet vele beszélgetni. Néha kicsit félek úgymond fiúk mellett, mivel az arckifejezésük miatt olyan érzésem van, mintha nekik nem lenne jó kedvük, vagy esetleg konkrétan velem nem lenne jó. Szóval fontos, hogy azt érezzem, hogy jó neki velem, nem vagyok a terhére :) Illetve ami nagyon fontos, hogy ne legyen harsány, az az a tulajdonság, ami a lekezelésen, bunkózáson kívül negatív benyomást kelt bennem, de igen erősen.

Külsőre igazából nem zavar ha magas vagy alacsony, igazából ha ducibb(milyen szinonima kéne ide?) akkor az első ránézésre annyira nem tetszik, aztán ki tudja, lehet mégis, ha a személyisége bejönne. Százalékot nem mondanék, de tényleg 40-60 lehet valamilyen irányban.

Lányoknál pozitívum ha kedves, és mindkét esetben jó, ha szeret beszélni. Lányoknál az alkat sem hiszem hogy annyira számítana, ha kicsit kerekebb vagy vékonyabb, igazából mindegy, mert ki így, ki úgy is szép. Itt talán jobban számít a személyiség, 70-30 százalék lehet annak javára.

Külsőre mindkét esetben bejön ha keleties vagy északi benyomású, nem tudom, miért, de tetszik az a szem, vagy a világos színek.

Nem tudom, lehet, hogy magasak az elvárásaim Mindenesetre egyelőre így képzelem és majd az idő hozza :)

16/L

2017. febr. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nálam ez az arány 20-80%. A barátom (ő az első) a többség szerint ronda, de számomra tökéletes. A személyisége pont elég volt ahhoz, hogy ne érdekeljen hogy néz ki.
2017. febr. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!