Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Merjem randira hívni a lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjem randira hívni a lányt vagy ne tegyek semmit? 19/F

Figyelt kérdés

Adott egy lány aki nagyon tetszik már ismerem majdnem egy fél éve de csak az utóbbi három hétben kezdtünk el beszélgetni egymással előtte csak ilyen összenézések voltak, legfőképp interneten írsogálunk de élőbe is ugyanolyan mosolygós, érdeklődő. Van mikor ő keres engem, nem csak mindig én nyaggatom. Még nem volt barátnőm ezért nem tudom mit kellene csináljak vagy kiolvasnom a jelekből.

A férfi felem nagyon szeretne vele komolyabbat is, a kisfiú felem viszont fél tőle, hogy egyszerűen csak baráti okból ilyen kedves de amúgy mint pasi nem jövök be neki és a félénkségem miatt számomra az lenne a legbiztosabb ha ő hívna el engem, ez viszont elég ciki lenne. Félek ha sokáig húzom még az időt akkor barát zónába esek, és nem tudom, hogy dobjam fel a témát, hogy menjünk el valahova.

Tény a lány nagyon szép és nem hiszem el, hogy pont rám lenne szüksége (ilyen csak a mesékbe van feeling) de csak ott motoszkál a mi van ha??



2017. febr. 3. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Merjed!
2017. febr. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Merd!
2017. febr. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De azok alapján amiket leírtam szerintem nem ilyen egyszerű a helyzet...
2017. febr. 3. 17:05
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne hívd! Ne aggódj, majd hívja más!
2017. febr. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 whiteangel1 válasza:
Ha jóban vagytok annyira, irj rá, kérdezd meg hogy tetszik e neki valaki (persze előtte vezesd fel valahogy), aztán rögtön megtudod az igazságot. Ha mond egy nevet, akkor tudni fogod, hogy sajnos vele nem fog összejönni, ha pedig azt mondja, hogy nem, akkor szabad a pálya! Sok sikert!:)
2017. febr. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hívd el! De ne valentin napon hogy érezze hogy nem csak azért hívtad el mert fúú most van valentin nap stb. (HÍVD EL!)
2017. febr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!