Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Több mint fél éve együtt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint fél éve együtt vagyok a barátnőmmel, anyám nem kedvelik a barátnőmet. Próbáltam már nagyon sokszor megbeszélni vele, hogy miért nem kedveli, de nyíltan nem beszél róla (? )

Figyelt kérdés
Szóval több mint fél éve együtt vagyok a barátnőmmel. Mikor először bemutattam anyámnak akkor még kedvelte. Mivel a barátnőm bejárós, és ő 13:20 - 14:10 körül végez a suliban, neki csak 3 óra után megy a busza. Ilyenkor mindig együtt vagyunk, ha hideg van akkor feljövünk hozzánk, és megnézünk egy filmet/sorozatot, stb.. A szobámba van egy szék, meg egy ágy.. Értelem szerű, hogy az ágyról nézzük, hiszen az egy személyes irodai széken kényelmetlen lenne.. Van, hogy betakarózunk mert fázunk, és anyám ilyenkor azt gondolja, hogy csináljuk.. Pedig nem.. A napokban kissé megfáztam, de megvolt beszélve a barátnőmmel, hogy bejön hozzám, és megnézünk egy filmet együtt (nálam. Mozi sajnos kilőve mert nem szereti a mozit :/ ) És mikor beteg lettem mondta, hogy inkább pihenjek, de én ragaszkodtam hozzá, hogy együtt legyünk ma, mert már nagyon hiányzott.. A mai történet ott kezdődött, hogy mikor megérkezett lementem elé, és anyám nem volt hajlandó őt beengedni.. Mondom jólvan (már megszokott dolog hogy köcsög vele) akkor viszek pénzt, elmegyünk valahova a városba. A barátnőm szülei kitalálták, hogy bejönnek a városba, aztán majd ők hazaviszik, hogy ne kelljen buszozgatnia, és így még tovább is tudunk együtt lenni. Kb. 6 órát voltunk ma kint az utcán mert nem volt hajlandó a barátnőmet beengedni, én meg nem akartam, hogy kint legyen egyedül. Közben anyám a telefonkönyvből kikereste a barátnőm mamájának a telefonszámát (vezetékes), és felhívta, és elmondta a barátnőmet minden K*rvának, aztán még a szüleit is szidta.. Amikor hazaértem akkor mondta el anyám,hogy mit is csinált, és rendesen összevesztem vele. Ezek után nem tudom, hogy merek a barátnőm, vagy a szülei szeme elé kerülni.. Arra is gondoltam, hogy szakítok, mert nem merek eléjük menni ez után.. :/

#barátnő #normális #elegem van..
2017. febr. 5. 19:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Én 17,barátnőm 15
2017. febr. 5. 19:34
 2/5 anonim ***** válasza:
Beszoptad cimbi, de ne szakíts a csajjal. A mutter meg majd megszokja
2017. febr. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne szakits a baratnoddel! Probalj meg anyuddal beszelni mert ez nem normalis. Apukad mit gondol a baratnodrol? Hatha o tud anyuddal beszelni. Baratnodnek meselj el mindent es beszeljetek errol. Anyukadnak lehet h az a baja h mar nem o az egyetlen no akit szeretsz es feltekeny.
2017. febr. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én attól tartok, hogy itt pénzről van szó. A kérdező minden pénzét a lányra költi. Esetleg nem csak a sajátját. Ő ezt nem érzékeli, az anyja meg joggal dühös rá.


Ha nincs szó pénzről, ne mondj le a lányról! Barátot nem mindenkinek könnyű szerezni. Van Művelődési Ház, ott is el lehet időzni, amíg jön az a fránya busz.

2018. febr. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan beszélj a lány szüleivel és kérj tőlük bocsánatot édesanyád nevében! Ha normálisak, akkor nem lesz gond!
2018. máj. 24. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!