Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék már egy barátot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék már egy barátot csak az a baj, hogy nem nagyon beszélgetek fiúkkal. Valamiért félnek keresni a társaságon. Ez miért van? (A többi lent. ) Bocsi kicsit hosszú lett. Várom a véleményeket. Fiúk és bejön nektek egy ilyen lány mint én?

Figyelt kérdés

Az van, hogy sokan megbámulnak. Pl: az utcán is végig bámulnak, a suliban is, meg mindenhol bármerre megyek.

Nem vagyok egoista. De azért tudom hogy mindenem van és jól is nézek ki. De sosem volt olyan, hogy valaki aki megbámult, hogy oda jöjjön beszélgetni vagy valami. Pedig elég sok olyan volt,hogy végig mérték és rám köszöntek.

Egy pár külső tulajdonság: 14 éves. Derékig érő, hosszú, világosbarna haj. Kék+Zöld+Barna=Szemszínem. 160 cm. Szeretek beszélni. Szeretek új emberekkel ismerkedni. Nem az a leszóló típus vagyok. Ha valami külső tulajdonság nem tetszik azt megtartott magamnak. De ha valami belső, arról meg megkérdezem, hogy miért, és megbeszélem vele személyesen és nem a háta mögött. Nem szoktam féltékenységből, de ami az enyém az az enyém és kész😂 Szeretek sportolni, de ez látszik is rajtam. Szeretek rajzolni és dekorálni.

Pár belső tulajdonság: Elég kedves típus vagyok. Bár néha bunkó, ha valaki velem is az. Szeretek a kisebb gyerekek társaságában lenni. Olyan cukik❤

Könnyen megbocsátok. De ha egy kis időre bennem marad amivel megbàntottak. Szeretek hülyülni. Nagy a baráti köröm. Imádok focizni, futni és atlétikai versenyekre járni. Szeretek kreatívkodni (Látjátok a szobám falát)



#köszön #tetszik #bejön #miért nem? Néznek #nem jön oda
2017. febr. 6. 10:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Kár, hogy ilyen fiatal vagy :(
2017. febr. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz, ha gondolod...
2017. febr. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 Ha már felhoztad. Akkor írj te inkább.
2017. febr. 6. 11:19
 4/10 anonim válasza:
Hol laksz?:)
2017. febr. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat azt lehagytam. Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében élek.
2017. febr. 6. 13:49
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Nem vagyok egoista. De azért tudom hogy mindenem van és jól is nézek ki."

Remeljuk 14 evesen az ellenorzod is legalabb ilyen 'fullos'.

2017. febr. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bejön hát.
2017. febr. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Kép nélkül elég nehéz véleményt mondani.


Viszont amit elmondtály magadról elég jó:D

2017. febr. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
*elmondtál
2017. febr. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"Nem vagyok egoista" néhol nem ez jön lexd Amugymeg ha ennyire "fullos" vagy ahogy leírtad akkor igazán kezdeményezhetnél te is. Lehet a fiúk azt hiszik a külsőd alapján hogy r.banc vagy. Ezért ha megismernek megtudják milyen vagy. Írtad hogy szeretsz focizni, ígyis ismerkedhetnél. Ha csak állsz a nagyvilágban nem fog semmi történni, neked is tenned kell valamit. Soksikert;)
2017. febr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!