Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek ezekről a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek ezekről a szabadidős tev€kenységekről lányok? Ezek közül melyik imponáló és melyik nem az nektek?

Figyelt kérdés
Dobolok, tanulgatok egy pár ütős hangszeren játszani és énekelni, verseket és zenékhez szövegeket szoktam írni, szeretek húsokat sütni, de sütiket is szeretnék csinálni és bonyolultabb kajákat is. Szabadidőmben a zenekarozás szokott menni, hétköznap pedig szinte csak én szoktam főzni az ősökre. 20/f

2017. febr. 7. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a zene és a versek érdekesek, a sütés/főzés közömbös. Ha a barátnődnek írsz verseket, biztos nagyon boldoggá teszed.☺
2017. febr. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
szúrnálak *.*
2017. febr. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazából amíg nem destruktív (pl drogozás, felhőkarcolók tetején kézenállás, stb) egy szabadidős tevékenység, vagy nem teljesen összeegyeztethetetlen az enyéimmel (pl túrázás, bulizás folyamatosan), addig nem igazán érdekel mit szeret csinálni a másik. Ha van hasonlóság vagy átfedés, az lehet plusz. A tieid teljesen rendben vannak, sőt szimpatikusnak mondanám őket, de átfedés nem igen van:D
2017. febr. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a zenei hobbi kifejezetten tetszik, a főzésközömbös. Viszont pl. ha valaki komolyan sportol, az nem igazán jön be, nem illik az én érdeklődési körömhöz.
2017. febr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem szoktam sportolni, őszintén szólva unalmasnak is tartom. Régebben megpróbáltam gyúrni, de az olyan lassan telt el, mert nem tudtam semmire sem figyelni. A sport nálam kimerül a focimeccs, a snooker és a forma 1 nézéseivel.
2017. febr. 7. 15:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Személy szerint én is éneklek és szeretek zenélni. Zenei iskola miatt az életem szerves részévé vált. A vers írás szerintem nagyon aranyos dolog:) Nekem ezek közül az összes tulajdonság pozitív és biztos még sok más lánynak is.

14/l

2017. febr. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegyik nagyon jó :)
2020. dec. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!