Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek tetszik a "catch...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek tetszik a "catch me outside how about that"-es csaj? :D15/f

Figyelt kérdés
Tudom, hogy csak 13, de elég vonzónak találom.
2017. febr. 7. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt a stílust kortól függetlenül undorítónak találom.
2017. febr. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sok problémája lesz annak a csajnak az életben. Szó szerint tolmács kell a megértéséhez. 18/f
2017. febr. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Esküszöm ha hazaértem megnézem ki az
2017. febr. 8. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak 13 az a csaj???? :D amugy fujjj
2017. febr. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Valaki elárulná hogy mi a tököm az a "catch me outside how about that"?? Életembe nem hallottam róla.
2017. febr. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3as vagyok, megnéztem.

Egy rohadtul irritáló, fehércigány artikulálatlan hülye 3,14csa.

Nem szoktam ítélkezni, de ez a csaj leírta magát.

Ha jól tudom amcsiban az ilyeneket white thrasnek hívják, javítsatok ki ha tévedek.

2017. febr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
bummmmmm egy füles neki, meg az anyjának hogy nem tudott embert nevelni a lányából, van amikor 10-15 éves kor közt erős kézzel kell tartani a gyeplőt, hogy egészséges felnőtté váljon.
2017. febr. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!