Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Legjobb baratom vagy szerelmem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb baratom vagy szerelmem?

Figyelt kérdés

A legjobb barátommal mindent tudunk egymásról. Nagyon közzel állunk egymáshoz Fb jelszó minden és akkor egyre jobban belém beszélik a rokonaim hogy ez már nem baratsag ez már egy kapcsolat.

Most ijenek voltak hogy elmentünk ketten kajalni

Járok hozzájuk ő is jar hozzánk olelgetni szokot meg mondogasa h szeret ma arra is volt példa hogy mondtam h én mit csinalnak a férjemel ő meg mondta h jobb ha én veszlek el. Orakot beszelunk telefonon 4-5 óra hosszakat hajnalokig. Meg hogy ha kettesben vagyunk es beszelgetunk mindig egymás kezet fogdosuk mint a szerelmesek hátulról szokot olelgetni úgy megyünk h hátulról olelget. Egyszer meg azt is mondta részegen h jobban szeret engem mint a barátnőjét. De ha már társaságba vagyunk nem ijen vagy is ennyire nem Jolvan társaságba is meg ölel ha arról van szó de megse ojan mint mikor ketten vagyunk. (A barátnőmmel jar)

Ez szerintetek mit takarhat jelent vmit?

Egyre jobban belem beszélik h igen de nem tudom



2017. febr. 11. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már rég több mont barátság egy baj van csak ezzel: hogy a barátnőd a barátnője… először sajnos a barátnőddel kéne beszélni erről. Megkérdezhetem hogy mennyi idősek vagytok? 12/L
2017. febr. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Persze mi 17 a fiu pedig 19

Régebben szerelmes voltam a fiuba csak ahogy össze jöttek tudtam h nem szabad és valahogy legjobb barátok lettünk

2017. febr. 11. 13:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerelemnek biztos, hogy nem szerelem. Mindketten nagyon gyerekszinten vagytok még ahhoz. ő szívesen megdugna. Kb ennyi a történet.
2017. febr. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nemm hinnem hogy ez van de azért koszi 😁
2017. febr. 12. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!