Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú, aki nem tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú, aki nem tetszik nektek ajándékot adna nektek Valentin napra elfogadnátok?

Figyelt kérdés

2017. febr. 13. 20:39
 1/5 anonim válasza:
Habár én fiú vagyok, de ha egy lány nekem valami oknál fogva adna valamit biztos nem utasítanám vissza inkább örülnék nagyon :)
2017. febr. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
el :)
2017. febr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is elfogadnám :)
2017. febr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Habár fiú vagyok de a szemléletem nagyon szubjektív így minden esetben használható.

Szerintem ha valaki adna nekem ajándékot azt el fogadnám mert tegyük fel hogy egész életében erre várt és megsérteném vele ha vissza utasítanám így neki lesz rossz emlékei lesznek ezzel kapcsolatban. Szerintem a lányoknak és fiúknak és mindenkinek ezt át kéne gondolnia bármit is mond. Mert az hogy csak adni akarsz de nem várod hogy szeressen meg kapjál csak te mutatod ki az érzéseid és ezt földbe tiborja és meg bánt. Bár mi a f zról is beszélek? A mai fiatalság tele van előítélettel és rosszindulattal. Aki nem baba arcú ecset fejű azt le nézik és a földbe tiporják bármit is csinál ami bizonyításra hajaz. De amint le nyeli és meg emészti aztán ki üríti aztán jön a szp ás mert emlékezni fog hogy mit tettek vele ez az "elitt" réteg és meg vendégeli akaratuk ellenére, és ott fognak sikítozni meg könyörögni hogy engedj el nem szólunk semmit békén hagyunk vége. Akkor majd az lessz a vissza válasz hogy "Miért te mit tettél amikor már csak azt kértem hogy hagyjál itt és menj oda ahova akarsz?" na kB ez a helyzet. A szülők meg néznek hogy pedig olyan jó fiú volt kis csendes.

2017. febr. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja és bocsi ez csak a magát elitt nek képzelő hulladékokról és az ártatlan egykor kedves és jóindulatú rétegről szól. Aki nem inge ne vegye magára akinek igen az hallgassa meg és gondolja át cselekedeteit.
2017. febr. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!