Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok milyen uzenetnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok milyen uzenetnek orulnetek valentin napon?

Figyelt kérdés
Tegyuk fel megismertetek egy fiut beszeloviszony nem jartok de lehetseges lenne. A bokkeno azhogy messze vannak egymastol. Ez egy picit kisseb baj de a nagyobb az hogy a fiu dolgozik es nem tud elmenni a lanyhoz. En ebbe a helyzetben vagyok es nem tudom mit irhatnek neki. Csokit vettem neki meg majd holnap viragot is mert holnap tudok elmenni hozza. De mamara kellene neki valami nagyon szepet irnom es nem csak ilyen szaraz boldog valentin napot ra gondoltam. Csak hat a kreativitasom az semmi se nem vagyok az a romantikus erzelgos meg mit tudom en milyen szoval nem tudom mit irhatnek neki. Otletek lanyok?

2017. febr. 14. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem vagy érzelgős, de azt írd meg neki, amit valójában érzel. Mindegy, milyen esetlen, de szerintem a legtöbb lány jobban örülne egy kusza, de őszinte levélnek, mint egy mesterkélt, mások által megfogalmazottnak. Írd meg, mennyire szereted, írj egy kedves emléket vele kapcsolatban, írd le, mi jut róla eszedbe, írj arról, hogy mit szeretsz benne! Imádni fogja :)
2017. febr. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi :)
2017. febr. 14. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!