Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú, de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, de nem ismerem, mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Igen, pontosan tudom hogy már több ezren tették fel ezt a kérdést, de engem mégis érdekel.

Van egy fiú, aki tetszik, nem ismerem, sőt még közös ismerőseink sincsenek, de nagyon érdekelne, hogy milyen ember ő.

Kérdeztem barátnőimet és azt tanácsolták, hogy írjak rá, de csak én gondolom úgy, hogy ez kissé gáz? Nem tudom, lehet megrögzött vagyok, de nekem furcsán hangzik az, hogy egy idegen lány, akit még csak nem is ismerek, csak úgy rám ír. Nem nézne nyomulósnak?

Érdekelne mindenki véleménye, lányoké és fiúké is, hogy ők mit gondolnak erről, és, hogy mit kéne tennem.

Mellesleg néha elkapja a pillantásomat, de szerintem ez csak a véletlen műve, gondolkoztam, hogy egyszerűen rá kéne mosolyognom, de tanácstalan vagyok.

Előre is köszönöm a válaszokat!:)



2017. febr. 15. 18:07
 1/3 Firedoom ***** válasza:
100%
Nem baj, ha rairsz. Viszont egy eletkort irhatnal, meg azt honnan ismered es milyen surun latod.
2017. febr. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, ez kimaradt. 16 éves vagyok és lány(gondolom ez kiderült).

Másrészt egy suliba járunk, és eggyel fölöttem van, igazából hetente csak néhányszor látom.

Nem igazán tudom, hogy hogyan ismerhetném meg.

2017. febr. 15. 20:30
 3/3 Firedoom ***** válasza:
Erdeklodj utana, keress ra facen, nezd meg az erdeklodeset, mit csinal ha nem suliban van, stb. Sokkal konnyebb ugy kezdemenyezni (akar valami kamu indokkal), ha tudsz rola valamit.
2017. febr. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!