Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem fogadnak el, úgy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogadnak el, úgy ahogy vagyok?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. Magammal semmi problámám, nem vagyok elégedetlen.

Elég érdekes egy lény vagyok, arra már többen rájöttek. Nehezen nyílok meg mások előtt, de ha egyszer megteszem, akkor akár órákat is tudok szövegelni hülyeségekről, mint például a végtelen létezéséről, az élet értelméről, vagy arról, hogy a matek a kedvenc tantárgyam, de nem vagyok unalmas, mert vagy a fogalmazásmódommal, vagy egy kis sztorival megspékelem a történetem.

Nagyon szerethetőnek tartom magamat, és rengetegnél is több szeretetet tudnék adni...Ha lenne kinek.

Barátaim vannak, de egyikük sem olyan barát, akinek el tudnék bármit mondani. Sokszor kinevetnek, ha az érzéseimről beszélek, úgy érzem éretlenek, nem értenek meg, mert szorongásban szenvedek. Ez irtózatosan zavar. Nem képesek elfogadni, hogy az én belső világom teljesen más felépítésű, mint az övék.

Tényleg sokszor kinevetnek, volt, hogy el is pártoltak mellőlem számos helyzetben.

Több fiú barátom van, mint lány, bár ez nem nagyon befolyásol, hiszen a fiúk ebben a korban általában teljesen meg vannak húzatva :)

Szeretek írni, számos novellát és regényt írtam már, persze csak magamnak. A papír volt a barátom, akinek mindent elmondhattam. Viszont rájöttem, hogy ez már nem elég nekem, hiszen nincs mindig ott.

Szeretnék végre egy olyan barátot, aki elfogad. Hogyan tudnám elfogadtatni magam másokkal? Tudom, hogy nem annyira rajtam múlik, de bármire nyitott vagyok.



2017. febr. 15. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Mert antiszemiták.


Amúgy esküszöm most megkönnyeztem amit írtál úgy magamra ismertem.

Bárcsak annyi lennél mint en, 21 vagy én 14 és egy suliba járnánk v vmi.

Legjobb barátok lennénk😃😃


Én is jol írok, meg rajzban meg egyebekben is jó vagyok.

Mondjuk személy szerint nem tartom sokra a munkámat, sőt az időm 99%-át egymagam töltöm vagy hajléktalanok, romák, idősek társaságában.


Ott jó nekem, így megértelek miért nem adod ki.

Ezek nem egyszerű dolgok.

En már ált. 4. osztályban kaptam díjakat, aztán 18 èves koromban szerződést.

Magazin stb; de hamar otthagytam.

Utána regényekhez, végül egyet se akartam kiadni, nem is fogom talán soha.


Szóval igen, a valóságban én vagyok a született Néma Levente.

Egy kis fejfájással, egy kis öngyűlölettel, utálom a sajátjaimat is, s emellé a legnagyobb vággyal.

Egy zug, egy menedék valami nagyvárosban.

Piciny lakás, egy lány.

Na, hogy vizuálisan elképzeld:

Éjféli etetés.


A horror részt kihagyva persze😂😂

De úgy annyira tudnék élni😍😍😍

Idehaz 4 csilláros nappaliban, na hát itt meg rosszul vagyok😃

2017. febr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

De nehogy sokat agyalj ezen, mert úgy jársz mint én, hogy A és B között ugrálsz napi 100-szor.

Inkább elmenekülök, veszek egy motrot, Edmonton-t néztem ki.

Óriási, csendes.

Tűzz ki valami hasonló célt te is, neten is lehet ismerkedni.

Ott nekem is megy mindig.

Sok hozzád hasonlót megismerhetsz😉


Nem feltétlen a magad látókörében kell keresgélned,én itt győri éveim alatt semmit se találtam.

Ide jóformán csak a gyűlölet köt, itt minden a pénz körül forog.

Az embereket ez veszi körbe, itt minden az ipar, a gazdaság.

Nem valami békés nekem😄

2017. febr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azt pedig ne várd, hogy elfogadjanak.

Vannak akik sose fognak elfogadni bármit teszel.

Hidd el, legjobb barátom tudna mit mesélni, s tudom az okát miért lett annyira Izrael fanatikus amilyen😄

Mondjuk én oda csak azért nem megyek, mert a hadkötelezettség túl nagy akadály, meg kibucban sem akarok melózni😂

Viszont megértem őt is.

Mivel sokat írsz nem mindegy hol élsz, hidd el, nem mindegy kik vesznek körül.

Izrael a világon a 2. legnagyobb könyvkiadásban, gondolj csak bele mennyi barátod lenne ott.

Rengeteg...

2017. febr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Persze félre ne érts minden éremnek két oldala van.

Izrael másik fele egy háborús, építőipari őrület, egy undorító szenny amit azt se tudom kik csináltak de biztos komoly politikai összeköttetéseik vannak.


Én csak azt mondom, hogy itt sose találtam meg az érem másik felét.

Mert itt a művészetet is szétrágta a politika.

Rohadtul nincs helyük ilyesmiben, itt az uccsó kiállításon is pattog a mocskos fajtájuk.

Hát ezzel is nagyon vigyázz.

Nehogy a nagy barátkeresésben bekerülj valami olyanba ami mélyre húz.

2017. febr. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mintha magamat olvasnam basszus...:D Talan annyi kulonbseggel hogy en mar eszmeletlen mazlisan, megtalaltam a kozegemet (gimiben amugy is mindenki megtalalja ;)), plusz megtanultam jobban alkalmazkodni egy csoporthoz.

15/L

2017. febr. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Eléggé hasonlít a problémád az enyémhez. Bár én nem írok, mert egyrészt nem szeretném, hogy bárki elolvassa véletlenül. Másrészt meg nem tudnám úgy megfogalmazni a gondolataimat, hogy elégedett legyek a végeredménnyel. Én magammal nem vagyok megelégedve cseppet sem, depresszióm is van. A barátaim nem nevetnek ki ha megosztok velük valamit, de nem is értenek meg. Viszont a többi részét mintha én írtam volna (a matekos részt leszámítva :D). Én is a gimiben bízom, hogy ott majd kialakul ez a dolog és nem lessz annyira éretlen a többi korombeli hozzám képest (vagy felsőbbévesekkel ismerkednék meg ott)

14/L

2017. febr. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Eloszor is a legjobb, ha ezeket a dolgokat kibeszeled magadbol, en pedig szivesen ismerkedek meg ertelmes emberekkel, foleg ha ilyen fiatal vagy:D (16f).


Ha gondolod irhatsz nekem privatba, bar hogy ugy mondjam a mai fiatal tarsadalomnak elfogadott kulsom van, de nem tartom magam tomegnek:)

Es azok akik kinevetnek nem a barataid.

Ketto eve amikor en is 14 voltam ugyan ilyen problemakkal kuzkodtem, amikor kicsit komolyabb lettem mar kinevettek, mert eretlenek es a mai napig azok:Dd

Sokkal tobb lany baratom volt/van es a legtobb mar regen 18 felett van, mert nagyon ritka ha valaki talal egy kicsivel is ertelmesebb embert ebben a generacioban.

2017. márc. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hű, mintha csak a tizennégy éves önmagamat olvastam volna vissza... :D Nekem rengeteget segített az, hogy körülbelül olyan kaliberű emberekre akadtam rá a környezetemben, mint amilyen én is voltam, így, mikor lelki gondokra terelődött a szó, soha nem beszéltünk el egymás mellett. Esetleg próbálj meg keresgélni, de semmiféleképpen se változz meg úgy mások kedvéért, hogy annak te lásd később a kárát. :)

Sok sikert az íráshoz!

2017. márc. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!