Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek jobb ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek jobb ez annál mintha divatmajom lennék?

Figyelt kérdés
[link]

2017. febr. 18. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
nem
2017. febr. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2017. febr. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom ez otthoni viselet. Én megszoktam az ilyet erre vidéken sokan így járnak. Úgyhogy semmi gond nincs ezzel. Mondjuk ha már egy elegánsabb helyre így mész akkor igen.

Mindjuk attól is függ mit értesz divatmajmon. Mert pl. attól,ha valaki ad magára meg követi a terendet még nem rossz ember. De ez az én véleményem.

19L.

2017. febr. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát, igazából gyakran járok így az utcán.

Elegáns öltözetem a Martens bakancs meg a fekete zsebes nadrág.

2017. febr. 18. 18:24
 5/8 anonim ***** válasza:
De mutass olyan viseletet is amit más helyeken viselsz.
2017. febr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondtam nekem nincs baj ezzel. Csak nem kell megszólni azokat,akik stílusosabban szeretnek öltözködni. A személyiség,a belső ember nem a ruhától függ.
2017. febr. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja. 3-as voltam meg 6-os is.
2017. febr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem
2017. febr. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!