Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkednek így a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkednek így a szüleim ha a kapcsolatomról van szó?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja vagyok együtt a barátommal (én 18/L, ő 22/F), ő az első kapcsolatom. Szüleim, akikkel jó a kapcsolatom évekig nézték, hogy mennyire szenvedek a magánytól, nem voltam soha az a típus aki cserélgeti a pasikat mint a bugyiját, mindig is az igazit kerestem és úgy érzem meg is találtam. Anyám már a kapcsolat elején kijelentette, hogy arra készüljek, hogy hónapokig nem fogja megengedni, hogy vele aludjak, még ha csak alvásról is lenne szó. Egyre inkább azt veszem észre, hogy nem veszi komolyan a kapcsolatomat, és mintha eltiltani próbálna. Tegnap, mikor végre volt egy teljes napunk együtt és este hazajöttem, azonnal elővett, hogy azt ugye tudom, hogy ez így nem fog menni, hogy egész napokat együtt vagyunk, tanulni mikor fogok, milyen kupis a szobám és ebből is látszik, hogy mennyire nem vagyok érett. A barátom ezt elviseli, mert szeret, de neki is kezd már elege lenni a dologból, hogy kevés időre találkozunk általában, és hogy nem tudjuk mikor lesz vége ennek az időszaknak. Mellesleg a barátom egy érett, felelősségteljes ember, aki figyel rám, arra hogy tudjak tanulni, aludni eleget, nem hogy romlottak a jegyeim, még javultak is, mivel mindig ösztönöz a tanulásra. A mai napot konkrétan végigbőgtem, most annyira eltört a mécses, de anyám nem ismeri fel, vagy nem törődik vele, hogy mekkora fájdalmat okoz.
2017. febr. 19. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Gondolom etyke vagy, de ha mégsem, attól még találó lehet amit írok.Lehet, hogy még nem készültek fel arra, hogy felnősz és már nem vagy az a kislány aki voltál.Első barátod, féltenek, stb.Ilyenkor mindent kitalálnak, mint pl. a szobád állapota, ahogy említetted is.Az egyetlen megoldás az, hogy szépen, nyugodtan, komolyan elbeszélgetsz a szüleiddel.Nem kell idegeskedni, legyél nyugodt!

Ne szomorkodj, ne sírj!Szedd össze magad és beszéld meg a szüleiddel!

Menni fog.Sok sikert! :)

24/F

2017. febr. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Beszélgettem már velük többször is, de ha egyszer valamit a fejükbe vesznek, utána azért sem fogják megváltoztatni a véleményüket :/
2017. febr. 19. 17:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Türelem!
2017. febr. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Másfél hónap után az,hogy megtaláltad sz igazit,egy vicc. Ezt majd másfél,év utáb mondd,de most még ezt nem lehet komolyan venni.
2017. febr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Után*
2017. febr. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!