Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Legjobb fiu baratom megcsokolt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb fiu baratom megcsokolt. Segitseg pls! Mit tegyek? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Az van h a fiu a legjobb haverom ha ertitek. Egyik este discobol kisert haza es mikor a kapuban megoleltem bucsuzaskor egyszeruen megcsokolt... nem tudom h most ez mi mert nalunk amugy az h puszi meg oleles az teljesen normalis dolog, eddig nem ilyen iranyu volt a kapcsolatunk, csak barati... nagyon helyes fiu, imadom, de akkor is... egy evfolyamba jarunk, harom kozos orank van csak kedden, szoval sokat talalkozunk. Miota megcsokolt mar talalkoztunk de akkor nem erzekeltem rajta semmi kulonoset kiveve h tobbszor puszilt meg. Bevallom nem lenne ellenemre ha jarnank vagy vmi de ha volt valakivel ilyen akk segitsen! Mit tegyek? Ha jarni akar mit mondjak? Esetleg ha lazom rajta h megpuszilna vagy megcsokolna akk merjem megcsokolni? Elore is koszonom mindenkinek. Ha normalis a valasz akk mecs a zold pacsi. 14/Lány

2017. febr. 19. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem 16-osak a bulik?...

Egyébként gondolom bejössz neki, vagy csak be volt rúgva.

Ha járni akar és te is akkor mondj igent.

Csókold meg nyugodtan

De egyébként szerintem fiatal és éretlen vagy még ez alapján egy kapcsolathoz.

16F

2017. febr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Erdekes lenne ha egy iskoladisco 16 os lenne...:) am lehet igazad van, bar nem igazan tudok most meg magamon sem kiigazodni... annyit tudok hogy nem volt berugva xd
2017. febr. 19. 19:11
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja vagy úgy... Nem írtad, hogy iskoladisco. Sima bulira gondoltam.

Hát figyelj, passz. Kérdezd meg tőle, hogy ezt komolyan gondolta-e vagy csak úgy történt...

Aztán ha neked is bejön meg neki is te, akkor miért ne lehetne ebből valami?

2017. febr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oki ksozi
2017. febr. 19. 21:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is, nyugodtan kérdezz rá, hogy hogy gondolta. Az se baj, ha nem vagytok totál szerelmesek, 14 évesen simán lehet barátság extrákkak, mi is így vagyunk. Ha van kérdésed nyugodtan írj L/14
2021. júl. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!