Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Üdv! Van egy fiu aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv! Van egy fiu aki nagyon tetszik es megszeretnem, , szerezni'' hogyan? Keress kérdéseket hasonló témában: szerelem

Figyelt kérdés

Mar régóta van egy fiu akit kiszúrtam magamnak. Tudja hogy nekem tetszik. Beszélünk is de mivel focizik nem találkozunk sokat. Sőt mióta felkészítő edzések vannak szinte semmit meg hétvégén buliba. Esetleg valami tanács hogy hogyan tudnám elérni hogy találkozni akarjon velem. Vagy hogy látni akarjon ?


Keress kérdéseket hasonló témában: szerelem


2017. febr. 21. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress kérdéseket hasonló témában: szerelem
2017. febr. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsi bocsi. Az nem tudom hogy került oda😳
2017. febr. 21. 17:34
 3/3 anonim ***** válasza:
a foci mindennél fontosabb!!!
2017. febr. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!