Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyámék nem hagynak békén,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyámék nem hagynak békén, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már 2 éve hogy tiltnak barátomtól mert roma(dolgozik,alig látszik rajta hogy roma,tiszta családból van,és tisztességesek,neve se az a tipikus Lakatos,Sárközy) most hogy kitudtam harcolni nagy nehezen beleegyeztek...de anyám és párja(aki ellenem uszítsa!!) furt lemondnak minket és ócsárolnak mindig baj forrása én vagyok és pecérkednek!! Mit csináljak már velük...18 eves vagyok a srác 22...mit csináljak hogy békén hagyjanak??..anyu normális ha a barátja nem pofázik bele...de mit csináljak hogy elfogadják őt és ne viselkedjenek velem így ?? Elköltözés is necces én iskolába járok párom megnem tudna feltartani lakást és még kettőnket is a fizetéséből!!!

2017. febr. 22. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:

pecérkednek?


tenyleg van ilyen szo?

2017. febr. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na hari Szlovákiából vagyok úgy látszik mi felénk használják ezt:)
2017. febr. 22. 11:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a csáladod baja az, hogy a roma pasi családja lehet, hogy nem olyan értelmes mint a pasid. Vannak értelmes romák (nem is kevés) de többségbe vannak a nem szocializálodott cigányok. Szóval szerintem attól félnek, hogy nem olyan rendes a családja mint ő.
2017. febr. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én magyar vagyok mégis vannak olyan rokonaim akik a 5000ft os telefont viszik oszt 80 ezerért akarja másra sózni kb ilyen szöveggel: ez a boltba 200ezer forint de a haverom eladta nekem 80 ért..
2017. febr. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!