Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elsosorban pasik valaszat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsosorban pasik valaszat varom, de lanyok ha van otlet hajra! Nem igazan tudok kiigazodni. Hosszu percekig szorosan olelkezunk, vagy percekig csak nez a szemembe le sem veszi rolam a tekintetet egyszer egyszer a nyakamra is rapillant. Tetszem neki?

Figyelt kérdés

2017. febr. 22. 15:59
 1/7 piriiiii ***** válasza:
91%
Szorosan ölelkeztek? Á, kizárt, szerintem undorodik tőled, tuti nem tetszel neki.
2017. febr. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor meg kiegeszitenem annyival, hogy ez igy ment egy darabig majd eltunt. Mi a velemenyetek? Mi alhatott a hatterben?
2017. febr. 22. 16:07
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Mármint teleportált? :O
2017. febr. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A teleportalos valaszon jot rohogtem, koszike! Erre meg nem is gondoltam....:D
2017. febr. 22. 16:18
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Atyám, hány évesek vagytok? Kettőtöknek együtt megvan már a 2 számjegy?
2017. febr. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Valószínűleg a Máriagyűd-Karakószörcsög öregfiúk mérkőzés második félidejű szögletarányát akarta megtudakolni. Egyebet el sem tudok képzelni, hogy mit is akarhat egy fiú egy lánytól.
2017. febr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
Meg akart rakni, nem adtad magad első szóra, megunta, lelépett. Rejtély megoldva, fiú-lány barátság továbbra sincs.
2017. febr. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!