Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ha ti találkoztok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha ti találkoztok ismerősötökkel, úgy mint egy randi de ez az első ilyen alkalom. Számítottok csókra? Várjátok a csókot? Ha igen mikor?

Figyelt kérdés
2017. febr. 23. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, első alkalommal nem. Sőt a legtöbb esetben kicsit korainak és nyomulósnak tartanám a csókot. De sok függ attól, hogy mennyire ismerjük egymást (soha nem találkoztunk még, csak beszélgettünk, vagy csak most találkozunk először kettesben), mennyire egyértelmű hogy randiról van szó és nem csak baráti találkozóról, vagy találkozóról amiből lehet hogy lesz valami, stb. De általánosságban azt mondanám, hogy nekem inkább a 2.-3. randin ideális a dolog. Ha meg a fiú nem mert lépni, akkor az is előfordulhat, hogy én lépek. 19l
2017. febr. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
évek óta ismerjük egymás és eddig közömbösek voltunk egymás iránt.
2017. febr. 23. 17:27
 3/9 A kérdező kommentje:
gondolhatja hogy randira hívom?
2017. febr. 23. 17:27
 4/9 Retkes Jóska ***** válasza:
Mindig. Kézfogás, majd puszi jobb arcra és bal arcra
2017. febr. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Cross Yukiii válasza:
Ez attol fugg,hogy baratsagbol lesz szerelem vagy csak tetszik csaj. Es lanytol is fugg.
2017. márc. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Mint az előzőek is írták, attól függ, hogy eddig milyen kapcsolatban voltatok, menniyre ismertétek egymást, de nagyon sok függ attól, hogy maga a randi is hogy alakul. A lány viselkedéséből is meg lehet állaptani, hogy szóba jöhet-e a csók, vagy sem.
2017. márc. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

4.

Illedelmesen köszönni egy hölgynek... 1. Köszönsz /Szia/ 2. 3 puszival üdvözlöd közben a derekát óvatosan fogod.

19/L

2017. ápr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

17/L

Abban a helyzetben vagyok jelenleg, hogy kb. A 3. randinál tartok a fiúcskával és még mindig nem történt "semmi" olyan. :) Lehet, hogy ő ennyire félős vagy nemtudom, de én már komolyan a hajamat tépem annyira idegelek miatta. Igen, várom már, csak félek milyen lesz mivel ez lesz az első is egyben :))

2017. máj. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Általában, ha jól sikerül a randi, és egész jól egymásra hangolódunk, akkor számítok csókra, és ilyen helyzetekben szokott is lenni. De már a randi elején kiderül, hogy mennyire passzolnánk, és ha nem az én világom valahogy a testbeszédemmel, mimikámmal valamilyen formában csak jelezhetek, hogy ez nem fog összejönni, mivel olyankor nem is nagyon próbálkoznak már:D
2017. máj. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!