Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sejti hogy tetszik nekem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sejti hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki egyszer már rám írt.Na és teljesen belehavarodtam bár azóta nem beszéltünk. Egy suliba járunk nem hiszem hogy előtte tudta volna ki vagyok. Párszor köszönt meg régebben de már nem.Csak néz,de néha már azt sem. Amikor a társaságuk közelében vagyunk a barátai is néha erre pillantanak és csak nevetnek,mosolyognak.A srác is szok néha néha de ő csak a szeme sarkából.Amikor mondjuk látja messzebb ,hogy jövök ugye akkor lat,de ha odaérek nem néz felém.Ez engem nagyon bánt.
2017. febr. 24. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Miert nem beszeltek mar? Lehet azert nem nez mert aszhiszi nincs eselye,hany evess vagy?
2017. febr. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
16 vagyok ő pedig 19
2017. febr. 25. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!